REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Rabem

GMINA CZARNA. Przez kilka godzin droga wojewódzka 896 była nieprzejezdna, w związku z wypadkiem drogowym w Rabem. Dziś rano volkswagen zderzył się tam z autobusem. Trzy ranne w wypadku osoby zostały przewiezione do szpitala.

Dziś rano w Rabem w gminie Czarna na drodze wojewódzkiej nr 896 doszło do wypadku drogowego, w którym volkswagen golf zderzył się z autobusem. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że volkswagen jadący w stronę Ustrzyk Dolnych na łuku drogi zjeżdżał z wzniesienia, a autobus pokonywał to wzniesienie. Najprawdopodobniej kierujący golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem, który wpadł do przydrożnego rowu.

W wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne: kierujący i pasażer golfa oraz 16-letnia pasażerka autobusu. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

KPP Ustrzyki Dolne

09-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)