REKLAMA
REKLAMA

Wypadek w Rabem

GMINA CZARNA. Przez kilka godzin droga wojewódzka 896 była nieprzejezdna, w związku z wypadkiem drogowym w Rabem. Dziś rano volkswagen zderzył się tam z autobusem. Trzy ranne w wypadku osoby zostały przewiezione do szpitala.

Dziś rano w Rabem w gminie Czarna na drodze wojewódzkiej nr 896 doszło do wypadku drogowego, w którym volkswagen golf zderzył się z autobusem. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że volkswagen jadący w stronę Ustrzyk Dolnych na łuku drogi zjeżdżał z wzniesienia, a autobus pokonywał to wzniesienie. Najprawdopodobniej kierujący golfem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z autobusem, który wpadł do przydrożnego rowu.

W wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne: kierujący i pasażer golfa oraz 16-letnia pasażerka autobusu. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

KPP Ustrzyki Dolne

09-01-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)