REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA : Strzelanina w Sanoku. Nie żyje kobieta, mężczyzna jest ciężko ranny

SANOK. – Prawdopodobnie na miejscu zdarzenia, w chwili tragedii znajdowało się małżeństwo i trójka dzieci. Zabezpieczono broń. Mężczyzna jest myśliwym, posiada pozwolenie – poinformowała nas Anna Oleniacz z KPP w Sanoku. Śledztwo prowadzi prokuratura.

Wójt Gminy Sanok Mariusz Sz. jest już w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie. Jak poinformował nas pracownik SOR, w tej chwili mężczyzna jest badany przez lekarzy.

Jak podaje Radio Rzeszów Wójt Gminy Sanok Mariusz Sz. oddał dwa strzały w kierunku swojej żony, następnie próbował popełnić samobójstwo. Kobieta zmarła. Mężczyzna został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Rzeszowie.

Dzisiaj w godzinach porannych, w dzielnicy Dąbrówka, przy ul. Witosa, prawdopodobnie doszło do strzelaniny, w której śmierć poniosła jedna osoba. Na miejscu są reporterzy Esanok.pl. Będziemy Państwa informować na bieżąco.

Mężczyzna został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Rzeszowie. Jego stan nadal jest ciężki.

W chwili tragedii, w domu przebywały dzieci w wieku 8, 13 i 18 lat. Są one pod opieką policjantów, psychologa i rodziny.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator. Jest tam także dyrektor sanockiego szpitala Adam Siembab.

11-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym: