REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Skazany za obcowanie z córką zatrzymany (VIDEO)

Z REGIONU: Skazany za obcowanie z córką zatrzymany (VIDEO)

PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który od ponad trzech lat ukrywał się za granicą. Jest skazany za czyny kazirodcze z własną córką. Skutkiem obcowania córka urodziła dwoje dzieci. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, by odbyć karę 3,5 roku pozbawienia wolności.


Wyrok w tej bulwersującej sprawie zapadł w lutym 2009 roku. Sąd Rejonowy w Łańcucie przyjął ustalenia policjantów i prokuratora, którzy prowadzili śledztwo, za wiarygodne. Oskarżony Józef Ch., dziś 63-letni mężczyzna, usłyszał wyrok skazujący go na karę 3,5 roku pozbawienia wolności. To kara za wielokrotne obcowanie płciowe z własną córką. Skutkiem obcowania córka skazanego urodziła dwoje dzieci.

Józef Ch., mieszkaniec jednej z podłańcuckich wsi, zaraz po skazniu uciekł za granicę. Policjanci poszukiwali go, od lutego 2010 roku na podstawie listu gończego, który wydał łańcucki sąd.

Poszukiwania zakończyły się wczoraj o godzinie 16.50. Właśnie wtedy policjanci z Łańcuta założyli Józefowi Ch. kajdanki. Zatrzymali go w jego obejściu. Był to efekt informacji, z których wynikało, że Józef Ch. wrócił do Polski.

Dziś skazany trafił do zakładu karnego.

KWP

07-08-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)