REKLAMA
REKLAMA

Z REGIONU: Uszkodzili samochód sędziego piłkarskiego

POWIAT KROŚNIEŃSKI. Policjanci interweniowali po meczu na stadionie w Jasionce, podczas którego doszło do znieważenia sędziego piłkarskiego przez jednego z kibiców oraz uszkodzenia samochodu drugiemu sędziemu.


Wczoraj na stadionie w Jasionce, podczas meczu piłkarskiego pomiędzy miejscową drużyną, a MKS „Sokół” Domaradz, doszło do incydentu chuligańskiego. Zawiedziony kibic jednej z drużyn, prawdopodobnie niezadowolony z wyniku meczu, wtargnął na murawę boiska. Wyrażając swoje niezadowolenie z rozgrywanego spotkania, podbiegł do sędziego i niespodziewanie szarpiąc go podarł mu koszulkę sędziowską.

W związku z agresywnym zachowaniem kibiców, po zakończonym meczu, sędziowie spotkania, opuścili teren stadionu w asyście policyjnej. Wtedy na parkingu przed stadionem, stwierdzili przebitą oponę w przednim kole oraz porysowaną ostrym narzędziem maskę samochodu drugiego sędziego.

Policja ustala tożsamość osób biorących udział w tym incydencie, sprawdza organizację meczu oraz działania służb porządkowych. Jeżeli będą wykazane zaniedbania organizacyjne, Policja wystąpi do Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o nałożenie kar dla organizatora meczu.

KMP Krosno

16-10-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)