REKLAMA
REKLAMA

Zaatakowali mężczyznę, który zwrócił im uwagę

POWIAT SANOCKI. 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że po zwróceniu uwagi młodym mężczyznom został przez nich zaatakowany. Sprawcy bili i kopali go po ciele żądając pieniędzy. Gdy ich nie otrzymali oddalili się. Po kilkunastu minutach zostali zatrzymani przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Pobiedno  w piątek przed godz. 23. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał swoim samochodem. W pewnym momencie jadący przed nim opel zaczął zajeżdżać mu drogę oraz hamować utrudniając dalszą jazdę. 40-latek widząc, że opel zatrzymał się na przystanku autobusowym również się zatrzymał. Podszedł do kierującego i zwrócił mu uwagę, aby jechał prawidłowo i nie stwarzał zagrożenia.

W tym czasie z samochodu wysiadło kilku mężczyzn i zaatakowali pokrzywdzonego. Sprawcy przewrócili mężczyznę na ziemię i kopali go po ciele domagając się wydania pieniędzy. Przestali go bić, gdy zorientowali się, że nie otrzymają żadnej gotówki. Następnie uszkodzili tylne drzwi w samochodzie pokrzywdzonego i odjechali oplem w stronę miejscowości Wolica.

W wyniku podjętych przez policjantów działań po około 15 minutach w miejscowości Wolica opel został zatrzymany. Sprawcami zajścia okazali sie dwaj mieszkańcy powiatu sanockiego w wieku 19 i 24 lata. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie, do czasu złożenia stosownych wyjaśnień. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Sanok

28-05-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)