REKLAMA
REKLAMA

Zabawa karnawałowa dla przedszkolaków (ZDJĘCIA)

SANOK. 17 lutego 2012 r. w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z Samorządowego Publicznego Przedszkola nr 3 w Sanoku oraz z Zespołu Wychowania Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Zarszynie.

 

Organizatorem imprezy było Koło Naukowe Młodych Pedagogów funkcjonujące przy Zakładzie Pedagogiki wraz z opiekunem Koła oraz kierownikiem Zakładu.

Tegoroczne hasło imprezy brzmiało „Madagaskar”. Kilka dni przed zabawą studentki kierunku pedagogika przygotowały spódniczki z bibuły dla dziewczynek, opaski z uszkami zwierzątek dla chłopców oraz udekorowały salę. Upiekły także różne ciasta na poczęstunek. Podczas zabawy studentki przeprowadziły wiele ciekawych konkursów, za które dzieci otrzymały drobne upominki, uczyły się także tańca „Makarena” i „Pingwinek”. Dzięki uprzejmości właścicieli Piekarni Jadczyszyn i Sanockiej Spółdzielni Mleczarskiej przedszkolaki mogły posilić się pysznymi drożdżówkami i jogurtami.

Całą oprawą świetlną oraz sprzętem muzycznym opiekował się student z Zakładu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Przedszkolaki były bardzo zadowolone z zabawy. W podzięce dla studentek za ich pracę włożoną w przygotowanie i realizację zabawy, zaśpiewały piosenkę. Tegoroczny bal karnawałowy z pewnością zostanie mile zapamiętany przez dzieci.

Katarzyna Serwatko

20-02-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)