REKLAMA
REKLAMA

Zagłosujcie na Sanok!

SANOK / PODKARPACIE. Trzy sanockie projekty zostały nominowane w konkursie Unijne Perły Podkarpacia. Jeśli wesprzecie je swoim głosem, mają szansę na zwycięstwo. Głosować można przez Internet do 25 listopada br.

Celem organizowanego przez Województwo Podkarpackie konkursu jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu.
Konkurs rozgrywany jest w 5 kategoriach. Komisja konkursowa spośród nadesłanych zgłoszeń dokonała wyboru projektów w każdej kategorii, nominując je tym samym do kolejnego etapu – głosowania internetowego. Wyłoni ono zwycięskie projekty, czyli te, które otrzymają największą ilość głosów.

Wśród nominowanych znalazły się 2 projekty zrealizowane przez Miasto Sanok:

– Przebudowa i rozbudowa obiektów toru lodowego wraz z budową kortów tenisowych na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku – nominowany w kategorii: Perła wśród projektów dot. Infrastruktury technicznej i publicznej,

– Modernizacja i doposażenie Gminnego Punktu Zbiórki Odpadów Segregowanych w Sanoku – nominowany w kategorii: Perła wśród projektów dot. ochrony środowiska, społeczeństwa informacyjnego i rewitalizacji.

foto: RED.

Agnieszka Frączek, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

Szansę na Unijną Perłę Podkarpacia ma także „Galicyjski Rynek” w Sanoku – w kategorii Perła wśród projektów dotyczących turystyki i kultury.
Zapraszamy do oddawania głosów na „Galicyjski Rynek – budowa sektora miejskiego w Parku Etnograficznym w Sanoku”. Mamy szansę, ale wynik głosowania zależy od osób które odwiedziły Galicyjski Rynek, bądź uczynią to w najbliższym czasie – serdecznie zapraszamy!

Projekt został nominowany przez Komisję konkursową i bierze udział w głosowaniu internetowym , które wyłoni zwycięzcę.

źródło: Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku

 

Zachęcamy do oddania na nie głosu. Można to zrobić poprzez stronę internetową, dostępną pod linkiem:

http://www.pife.podkarpackie.pl/index.php/konkurs-unijne-perly-podkarpacia

Głosowanie potrwa do 25 listopada 2012 roku.

09-11-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)