REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: Pijany i bez prawa jazdy kierowca volkswagena!

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, podczas rutynowej kontroli prowadzonej w Zagórzu zatrzymali mężczyznę, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 59-latek stanie przed sądem.


W niedzielę, kwadrans przed południem na ul. Piłsudskiego w Zagórzu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego pojazdem marki volkswagen. W trakcie czynności prowadzonych przez funkcjonariuszy okazało się, że 59-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

Niepokój policjantów budził również stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu.

Mężczyzna za popełnione czyny będzie odpowiadał przed sądem.

Policja przypomina, że kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego prowadzi pojazd mechaniczny, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP SANOK

03-12-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)