REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie samochodu z rowerem

BRZEGI DOLNE / POWIAT BIESZCZADZKI. Dziś rano w Brzegach Dolnych doszło do zdarzenia drogowego. Ranny w wypadku rowerzysta został przewieziony do szpitala w Sanoku.


Dziś rano dyżurny jednostki został powiadomiony o wypadku drogowym, który miał miejsce w Brzegach Dolnych na drodze K-84. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem golfem, 51-letni mieszkaniec gminy Olszanica, jadąc w kierunku Krościenka, na łuku drogi na moście zaczął wyprzedzać rowerzystę. Prawie w tej samej chwili rowerzysta skręcił w lewą stronę w wyniku czego doszło do zderzenia. Ranny w wypadku rowerzysta został przewieziony do szpitala w Sanoku.

Na miejscu wypadku policjanci przeprowadzili oględziny, zebrali ślady, ustalili i rozpytali świadków. Zbadali także stan trzeźwości kierującego golfem. Mężczyzna był trzeźwy. Sanoccy policjanci ustalili, że rowerzysta przebywający w szpitalu w Sanoku był trzeźwy.

Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny KPP Ustrzyki Dolne.

KPP Ustrzyki Dolne

18-09-2012

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)