REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Znamy nowego prezesa Ciarko PBS Bank KH Sanok! Stery przejmuje Waldemar Bukowski! (FILM)

AKTUALIZACJA: Znamy nowego prezesa Ciarko PBS Bank KH Sanok! Stery przejmuje Waldemar Bukowski! (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Niezwykle istotną dla kibiców hokeja informację podajemy jako pierwsi. Nowym prezesem Ciarko PBS Bank KH został Waldemar Bukowski! – Trzeba przywrócić normalność w klubie – mówi nowy sternik sanockiego hokeja.

Moim głównym zadaniem będzie przywrócenie normalności i stabilizacji w klubie. Nie oszukujmy się, w poprzednim sezonie sanocki hokej żył „na kredyt”. Teraz, musimy mierzyć siły na zamiary – powiedział Waldemar Bukowski, tuż po objęciu stanowiska prezesa.

Jeśli chodzi o aspekt sportowy, to z pewnością zrobimy wszystko, aby sięgnąć po jak najwyższe cele. Uważam, że zajęcie 4. pozycji przed fazą play-off będzie satysfakcjonujące, ponieważ rozpoczęcie rywalizacji w najważniejszej części sezonu od meczu na własnym lodowisku jest niezwykle istotne – dodaje prezes Bukowski.

Do momentu nominacji na stanowisko prezesa, Waldemar Bukowski pełnił funkcję dyrektora sportowego. Od początku pracy w klubie zaznaczał: – Na pokładzie klubu hokejowego z Sanoka potrzebne są ręce do pracy więc cieszę się, że będę mógł pomóc.

Tomasz Sokołowski

Nowy prezes Ciarko PBS Bank KH Sanok wraz z synem Jakubem
podczas hokejowego turnieju w Kanadzie

foto: archiwum prywatne

23-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)