REKLAMA
REKLAMA

1.5 mln dla Powiatu Sanockiego

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Starosta sanocki Sebastian Niżnik odebrał kolejne promesy dla powiatu. Tym razem pieniądze pójdą na inwestycje na terenie Sanoka oraz gmin Zagórz i Zarszyn.

– Bardzo się cieszymy z tych pieniędzy, bo to oznacza, że w kolejnej części naszego powiatu poprawi się bezpieczeństwo i komfort jazdy na naszych drogach. Jestem zadowolony z tego co udało nam się zrobić w kwestii dróg do tej pory, chociaż muszę przyznać, że w tym momencie naszym celem jest remont głównych dróg w Sanoku – Rymanowska, Kościuszki, Jagiellońska – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki.

Powiat sanocki otrzymał dwie promesy. Jedną, wartą 1.4 mln zł na remont drogi w Jaćmierzu, Mokrym i Wysoczanach. Druga, w wysokości 78 tys zł przeznaczona zostanie na wykonanie projektu budowlanego na osuwisko przy Bursie Szkolnej na ulicy Szopena w Sanoku. Obydwie promesy stanowią 80% wartości inwestycji.

Od początku kadencji Powiat Sanocki wydał na odbudowę infrastruktury drogowej ok. 60 mln zł.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sanoku

04-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)