REKLAMA

5 pijanych kierowców „złapanych” na terenie powiatu bieszczadzkiego

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. W miniony weekend na terenie powiatu bieszczadzkiego policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych kierowców samochodów i dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Wszyscy odpowiedzą za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwo to grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotę:

W Ustrzykach Dolnych na ul. Jasień policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego volkswagenem passatem znajdującego się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wskazało w organizmie mężczyzny 1,89 promila alkoholu.

W niedzielę:

W Ustrzykach Dolnych policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali kierującego mercedesem, u którego badanie wykazało 1,34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
W miejscowości Wydrne w gminie Lutowiska policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Lutowiskach zatrzymali kierującego renault. Mężczyzna był pijany. Alkomat wskazał 2,58 promila alkoholu w jego organizmie.
W Chmieli w gminie Lutowiska policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali dwóch rowerzystów. U jednego alkomat wskazał 2,28 promila alkoholu, u drugiego 0,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Trzeba mieć świadomość, że jazda pod wpływem alkoholu jest przestępstwem i ryzykujemy nie tylko utratę prawa jazdy i pozbawienie wolności, ale przede wszystkim narażamy swoich bliskich, którzy z nami podróżują, a także innych uczestników ruchu drogowego na utratę życia lub zdrowia.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

15-04-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.