REKLAMA
REKLAMA

73 – latek ucierpiał podczas pożaru w Pszczelinach

PSZCZELINY / PODKARPACIE. Ustrzyccy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, jaki wybuchł wczoraj w południe w budynku zamieszkiwanym przez dwie rodziny w Pszczelinach w gminie Lutowiska. Odpowiedzialny za to zdarzenie 73-letni mężczyzna z oparzeniami trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około południa w Pszczelinach. 73-letni mieszkaniec budynku podgrzewał posiłek na kuchence gazowej. W pewnym momencie z kuchenki buchnął ogień, który spowodował poparzenia twarzy i głowy mężczyzny oraz prawdopodobnie stał się źródłem pożaru. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ten zaalarmował swoich sąsiadów, którzy natychmiast zaczęli gasić pożar w jego mieszkaniu. Zabezpieczyli i wynieśli butle z gazem. Spaleniu uległy meble i ściany mieszkania.

Ranny w pożarze mężczyzna został przewieziony do szpitala w Ustrzykach Dolnych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Badanie wykazało, że 73-latek w momencie zdarzenia znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Wydział Kryminalny ustrzyckiej komendy Policji prowadzi czynności wyjaśniające.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

19-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)