REKLAMA
REKLAMA

„A gdyby tak” Oversoul podbił polską scenę muzyczną? Posłuchaj zespołu, który zagra w sobotę w Rzeszowie! (FILM)

„A gdyby tak” Oversoul podbił polską scenę muzyczną? Posłuchaj zespołu, który zagra w sobotę w Rzeszowie! (FILM)

RZESZÓW24.PL / PODKARPACIE. Już w najbliższą sobotę na Rynku w stolicy Podkarpacia wystąpi Ania Szarmach. Przed koncertem, wokalistkę supportować będzie rzeszowski zespół Oversoul, tworzony przez członków doskonale wszystkim znanej grupy Funky Flow.

Muzycy wspólnie występowali na wielu festiwalach m.in.na: Białystok Pozytywne Wibracje, Przystanek Woodstock, Krokus Jazz Festiwal – Jelenia Góra, czy Jazz Rock Meeting – Opole.

Aktualnie zespół pracuje nad nowym materiałem, którego zwiastunem jest singiel, „A Gdyby Tak”.

OVERSOUL jak sama nazwa wskazuje to zespół poruszający się w muzycznym świecie soulu ale też popu i funky z domieszką elektronicznego brzmienia. Teksty, przygotowywane przez wokalistę zespołu, w prosty sposób opowiadają o rzeczach niekiedy trudnych, ale także o codzienności i szczęśliwych chwilach. W tych utworach każdy z artystów ma coś do powiedzenia, każdy wyraża siebie.

Singiel „A Gdyby Tak” jest zapowiedzią powstającej pierwszej płyty, która z pewnością zaskoczy niejednego słuchacza, gdyż muzycy jak sami przyznają uwielbiają „czarne klimaty”, a jednocześnie nie poprzestają w muzycznym eksperymentowaniu.

Singiel jest już w postprodukcji, ale cały materiał nie jest jeszcze nagrany. Już w sobotę zobaczymy ich na rzeszowskim rynku. Początek koncertu o godzinie 20:00.

źródło: Rzeszów24.pl / arch. Oversoul

 

 

 

09-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)