REKLAMA
REKLAMA

Autosan z nagrodą za produkt najbardziej przyjazny osobom z niepełnosprawnością (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Produkowany w Autosanie, autobus miejski SANCITY 10LF otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie na produkt najbardziej przyjazny osobom z niepełnosprawnością w komunikacji miejskiej w kategorii pojazdy. Pamiątkową statuetkę wręczono podczas Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA 2013, które odbyły się w Sosnowcu.

Piąta edycja Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA odbyła się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Wśród wystawców nie zabrakło przedstawicieli sanockiej Spółki. Zaprezentowali oni dwa autobusy: niskopodłogowy, 10-metrowy SANCITY 10LF przeznaczony do komunikacji miejskiej oraz stanowiący najnowszy produkt, uniwersalny EUROLIDER 9 eco, służący pasażerom podczas komunikacji lokalnej i międzymiastowej i przewozach dalekobieżnych.

Targi zgromadziły łącznie 1500 uczestników z przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, międzymiastowej, tramwajowej i trolejbusowej. Ważnym punktem całego wydarzenia była Konferencja Transportu Publicznego organizowana przez KZK GOP oraz PIGTSiS pt. „Aktualne wyzwania publicznego transportu zbiorowego”.

źródło: oficjalny serwis internetowy Autosan SA

06-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)