REKLAMA
REKLAMA

Bajkowa jesień w Dolinie Sanu (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK: Jesień to pora roku,  która szczególnie podkreśla piękno krajobrazu, wydobywając całą paletę barw z Gór Słonnych. Nie bez powodu mówi się o tym, że jesień to najlepszy czas, aby odwiedzić Bieszczady. A co za tym idzie – również Góry Słonne.

Miejscowości Doliny Sanu prezentują się wyjątkowo malowniczo w blasku jesiennego słońca, zwłaszcza z lotu ptaka. Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” postanowiła udokumentować, jak pięknie wyglądają Góry Słonne, Serpentyny, czy San w jesiennej aurze.
Pogoda sprzyja, także weekend w Dolinie Sanu to wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu!

O LGD „Dolina Sanu”
Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” powstała w sierpniu 2008 roku, jako stowarzyszenie dwóch gmin: jednej z największych na Podkarpaciu, czyli Gminy Sanok i jednej z najmniejszych, czyli Gminy Tyrawa Wołoska. Za cel LGD „Dolina Sanu” postawiła sobie wszechstronny rozwój regionu, promowanie go oraz pełne wykorzystanie zasobów lokalnych, a co za tym idzie poprawę jakości życia ich mieszkańców. Dlatego, też od samego początku powstania LGD obie gminy podejmują wspólne działania dzieląc się zasobami, odpowiedzialnością i korzyściami, przy wykorzystaniu środków finansowych Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Dzięki utworzeniu LGD mieszkańcy obu gmin mogli od samego początku powstania „Doliny Sanu” korzystać z pieniędzy dostępnych w projektach „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Odnowa i rozwój wsi”.

Fot. Artur Kucharski


25-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)