REKLAMA
REKLAMA

Nowe wyzwania przed sanocką policją (FILM)

Nowe wyzwania przed sanocką policją (FILM)

POWIAT SANOCKI. W budynku komendy Policji w Sanoku odbyła się odprawa roczna z udziałem I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz zaproszonych gości. Celem odprawy było podsumowanie pracy sanockiej jednostki w 2013 roku.


Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele samorządów oraz instytucji, z którymi Policja na co dzień współpracuje. W odprawie między innymi uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Sanoka – Ziemowit Borowczak, Starosta Sanocki Sebastian Niżnik i Prokurator Rejonowy – Izabela Jurkowska-Hanus.

Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Sanoku insp. Mirosław Pawełko podziękował zaproszonym gościom za dotychczasową dobrą współpracę, a podległym funkcjonariuszom za dobre wyniki pracy i pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowej jednostce Policji. Wyniki pracy sanockich policjantów z pionu prewencji przedstawił I Zastępca Komendanta podinsp. Łukasz Dytkowski. O pracy Wydziału Kryminalnego mówił natomiast Zastępca Komendanta kom. Grzegorz Matyniak

Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy w swoich wystąpieniach podziękowali za dobrą współpracę z sanocką jednostką Policji i  wkład pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu sanockiego.

Na zakończenie I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Kazimierz Mruk podziękował policjantom za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Omówił sukcesy policjantów oraz aspekty, nad którymi należy popracować. Słowa podziękowania skierował także na ręce przedstawicieli samorządu za przekazywaną pomoc finansową oraz wsparcie.

źródło: KPP Sanok

02-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)