REKLAMA
REKLAMA

Biała Sobota w Poradniach Naczyniowych. Weź udział w bezpłatnych konsultacjach

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (14 bm) w całej Polsce odbywać się będą bezpłatne konsultacje dla pacjentów z problemami naczyniowymi w ramach ogólnopolskiej akcji Ocal Nogę organizowanej przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej.

 

W Sanoku inicjatorem akcji jest dr Artur Gładysz. Rejestracja chętnych pod numerem telefonu 13 464 11 55. Konsultacje odbywać się będą od godz. 9.00 przy ul. Podgórze 39. Ilość pacjentów ograniczona.

Biała Sobota w Poradniach Naczyniowych jest odpowiedzią na rosnący lawino problem dostępności Pacjentów do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej z zakresu chorób naczyń i niskiej świadomości na temat niedokrwienia kończyn dolnych i jego konsekwencji.

W Polsce co godzinę ktoś traci nogę. W sumie rocznie realizowanych jest 9 tys. amputacji. To zdecydowanie za dużo! Czas to zmienić kładąc akcent na lepszą diagnostykę, edukację pacjentów, ich rodzin, jak również środowisko lekarskie, dając Pacjentom możliwość konsultacji u specjalisty, gdy nie jest jeszcze za późno.

 

źródło: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej
foto: sxc.hu

09-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook