REKLAMA
REKLAMA

Biało-czerwono na sanockim Rynku za sprawą przedszkolaków! (FILM, ZDJĘCIA)

Biało-czerwono na sanockim Rynku za sprawą przedszkolaków! (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku na sanocki Rynek przyszły przedszkolaki, aby programem „Przedszkolaki z biało – czerwoną”, uczcić Święto Flagi. Tym razem, 30 kwietnia śpiewem i tańcem wyraziły swój patriotyzm.

W występach wzięły udział 5 – i 6 – latki z miejskich przedszkoli oraz oddziałów zerówkowych, działających przy szkołach podstawowych w Sanoku, ich rodzice i dziadkowie, a także władze Miasta Sanoka, przedstawiciele Rady Miasta Sanoka oraz naczelnicy Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Promocji Urzędu Miasta Sanoka.

Uroczystości rozpoczął Burmistrz Miasta Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, który w krótkim wystąpieniu zwrócił uwagę wszystkich przybyłych na znaczenie flagi narodowej.

Każde przedszkole przygotowało krótki program słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej. Pieśni, piosenki, tańce narodowe, recytacje wzruszyły nie tylko zebranych na Rynku, były także wyrazem patriotyzmu małych sanoczan, który kształtowany jest w nich od małego poprzez m.in. tego typu działania.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku02-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)