REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Bieszczadach i w Sanoku

Bieszczady24.pl. Długie jesienne wieczory warto poświęcić na relaks i dobrą zabawę! Premiery filmów –  ,,Z wnętrza” oraz ,,Wałęsa. Człowiek z nadziei.”, spektakl ,,Zwariowany komisariat”, to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na wszystkich podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy!Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl


4 października 2013 (piątek)

4. Festiwal Filmów Młodego Widza

CISNA / PODKARPACIE. Wędrujący festiwal filmów Ale Kino zawędruje także do Cisnej. impreza jest ,,walizkową” wersją Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Arena Sanok: Ciarko PBS Bank KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie

SANOK / PODKARPACIE. Kolejne już rozgrywki na Arenie Sanok dostarczą wiele sportowych emocji. Początek o godz. 18.00. Transmisję na żywo przeprowadzi eSanok.pl

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert Aleksandra Jasickiego

KOMAŃCZA / PODKARPACIE. Restauracja pod Kominkiem zaprasza na koncert jednoosobowej sekty gitarowej – Aleksandra Jasickiego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Premiera filmu ,,Z wnętrza”

SANOK / PODKARPACIE. Fundacja Beksińskiego zaprasza na premierę filmu dokumentalnego o Zdzisławie Beksińskim „Z wnętrza”.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Razem przeciwko białaczce. Zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już w piątek będzie możliwość zarejestrowania się, jako potencjalny dawca szpiku. Rejestracja odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Brzozowie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wałęsa. Człowiek z nadziei – Premiera filmu w Sanockim Domu Kultury

SANOK. Zdobywca Oscara Andrzej Wajda przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się nie tylko przez zebrania partyjne, wiece i Okrągły Stół, ale także przez jedno z mieszkań na gdańskim osiedlu z wielkiej płyty.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


5 października 2013 (sobota)

Dzień seniora w Lutowiskach

LUTOWISKA / PODKARPACIE. Gminny Ośrodka Kultury zaprasza na Dzień Seniora. Impreza rozpocznie się mszą świętą.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


6 października 2013 (niedziela)

VI Gala Ślubna w ,,Jasiu Wędrowniczku”

RYMANÓW / PODKARPACIE. Hotel**Restauracja „Jaś Wędrowniczek” zaprasza na VI Galę Ślubną. To impreza, którą koniecznie powinni odwiedzić przyszli Państwo Młodzi…

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Wałęsa. Człowiek z nadziei

SANOK / PODKARPACIE. Ci, którzy nie zdążyli zobaczyć premierowej emisji filmu, mają jeszcze szanse. Film, który już przed premierą zdobył wielką popularność, od niedzieli pojawi się na ekranie Sanockiego Domu Kultury.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Zwariowany komisariat

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Pełna humoru i absurdu komedia w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Stal Sanok – Resovia Rzeszów

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę nasi piłkarze dostarczą mnóstwo sportowych emocji. Stal Sanok zagra przeciwko Resovi Rzeszów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: archiwum eSanok.pl

04-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)