REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Do wakacyjnych planów warto dołożyć imprezy w ten weekend. Koncert Czerwonych Gitar, Sanocki Jarmark, Dzień Ulicy, Regaty na Solinie, rozgrywki sportowe i Mistrzostwa Driftingowe,  to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

16 sierpnia 2013 (piątek)

Bieszczadzkie Spotkanie ze sztuką ROZSYPANIEC

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na koleją odsłonę festiwalu Rozsypaniec. Festiwal poezji śpiewanej rozpoczął się 15 sierpnia i trwa przez cały weekend.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,OSZUKANE” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Film w gwiazdorskiej obsadzie, oparty na prawdziwej historii. Wruszająca opowieść o rodzinach, które dowiedziały się o wstrząsającej pomyłce. Emisja filmu codzienne od 16 do 18 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wolverine 3D” podbije serca kinomaniaków

SANOK / PODKARPACIE. Fani mocnych wrażeń i rewelacyjnej jakości znajdą w SDKu coś dla siebie. Od 16 do 21 sierpnia na ekranach pojawi się film akcji Wolverine 3D.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2013 na trasie Gór Słonnych

WUJSKIE / PODKARPACIE. W dniach 17-18 sierpnia najlepsi polscy drifterzy po raz pierwszy w historii staną do walki na trasie znanej z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kocert KSU w Ustrzykach Dolnych

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Kultowy bieszczadzki zespół pamięta o swoich rodzimych miejscowościach i zaprasza na koncert. Ten rozpocznie się o godz. 18.00 w ,,Parku pod Dębami”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Regaty i Puchar Burmistrza Miasta Sanoka i Puchar Wójta Gminy Solina

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka, Wójt Gminy Solina, Stowarzyszenie „Puchar Soliny”, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Solinie z/s w Polańczyku, Ośrodek Wypoczynkowy „Zjawa” w Polańczyku zapraszają na wyjątkowe regaty.
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Smerfy rozbawią wszystkich w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Ponadczasowe, znane przez wszystkie pokolenia Smerfy, zagoszczą w Sanockim Domu Kultury. Film dla wszystkich – tych najmłodszych i tych trochę starszych zobaczyć można codziennie od 16 do 21 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


17 sierpnia 2013 (sobota)

Bezczel podczas Dnia Ulicy w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Impreza mocnych wrażeń, podczas której odbędzie się widowiskowy pokaz Graffiti Jam. Pokazy tańca hip-hop, pokazy walki K-1, pokaz akrobatyki i wiele innych czeka na wszystkich miłośników pokazów artystycznych na wysokim poziomie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal Doliny Sanu

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE. Nowa odsłona Doliny Sanu w Mucznem. Projekcje multimedialne połączone ze wspaniałą zabawą, dadzą wszystkim moc niezapomnianych wrażeń.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

II Marsz Zwycięstwa z okazji Cudu nad Wisłą w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. 17 sierpnia ulicami Sanoka przejdzie II Marsz Zwycięstwa z okazji „Cudu nad Wisłą”. Idąc w myśl słów Romana Dmowskiego, iż „Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Magiczny urok MOJO w Wetlinie

WETLINA / PODKARPACIE. Niepowtarzalny klimat bluesa zawita do Hotelu Górskiego!

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.plVI Turniej siatkówki plażowej

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na ciąg dalszy sportowych rozgrywek. Tym razem młodzi siatkarze powalczą o Puchar KTK ,,BERDO”Zagórz.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl18 sierpnia 2013 (niedziela)

Czerwone Gitary zagrają podczas Kermeszu Karpackich Smaków

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Wójt Gminy Sanok oraz Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „VII Kermesz Karpackich Smaków”
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dożynki gminy Dydnia

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Gmina Dydnia zaprasza na dożynki gminne. Obchody odbędą się w miejscowości Krzywe.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Dożynki w gminie Zagórz

MOKRE / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Sołtys Sołectwa Mokre oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Dożynki Gminne. W tym roku odbędą się one w Mokrem

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Jubileusz 120-lecia OSP Besko

BESKO / PODKARPACIE. Jubileusz 120-lecia obchodzi OSP Besko. Od godz. 13.30 pododdziały i poczty sztandarowe zbierają się obok Domu Kultury w Besku. Po mszy i części oficjalnej rozpocznie się część artystyczna, a po niej zabawa ogrodowa pod gwiazdami.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Jubileusz 90-lecia OSP Bezmiechowa

BEZMIECHOWA DOLNA / PODKARPACIE. ,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” – pod takim hasłem strażacy z OSP Bezmiechowa świętować będą swoje 90-lecie. W programie m.in. odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz wspólne biesiadowanie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Sanocki Jarmark 2013

SANOK / PODKARPACIE. Już 18 sierpnia na sanockim Rynku oraz zrewitalizowanym niedawno placu Św. Michała i ulicach przyległych odbędzie się Sanocki Jarmark. Jest to jedna ze sztandarowych imprez organizowanych przez Urząd Miasta Sanoka, spadkobierca tradycji odbywającego się do tej pory Jarmarku Ikon.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Turniej: ,,Wybieramy Babę i Chłopa Regionu”
BAŻANÓWKA / PODKARPACIE. Komitet Organizacyjny zaprasza na wyjątkową imprezę, podczas której wybierany będzie chłop i baba regionu. Impreza ma nawiązywać do 150 rocznicy uwłaszczenia chłopów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Wojska Polskiego

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Z okazji Dnia Wojska Polskiego w Woli Sękowej zorganizowany został X Festyn Rodzinny. W programie m.in: zawody obronno-ratunkowe jednostek OSP, występy artystyczne, konkursy i zabawy oraz plenerowa zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.p

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: Kinga Delimata

16-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)