REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Bieszczadach i w Sanoku!

Bieszczady24.pl. Do wakacyjnych planów warto dołożyć imprezy w ten weekend. Koncert Czerwonych Gitar, Sanocki Jarmark, Dzień Ulicy, Regaty na Solinie, rozgrywki sportowe i Mistrzostwa Driftingowe,  to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

16 sierpnia 2013 (piątek)

Bieszczadzkie Spotkanie ze sztuką ROZSYPANIEC

CISNA / PODKARPACIE. Gminne Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na koleją odsłonę festiwalu Rozsypaniec. Festiwal poezji śpiewanej rozpoczął się 15 sierpnia i trwa przez cały weekend.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,OSZUKANE” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Film w gwiazdorskiej obsadzie, oparty na prawdziwej historii. Wruszająca opowieść o rodzinach, które dowiedziały się o wstrząsającej pomyłce. Emisja filmu codzienne od 16 do 18 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,Wolverine 3D” podbije serca kinomaniaków

SANOK / PODKARPACIE. Fani mocnych wrażeń i rewelacyjnej jakości znajdą w SDKu coś dla siebie. Od 16 do 21 sierpnia na ekranach pojawi się film akcji Wolverine 3D.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

IV runda Driftingowych Mistrzostw Polski 2013 na trasie Gór Słonnych

WUJSKIE / PODKARPACIE. W dniach 17-18 sierpnia najlepsi polscy drifterzy po raz pierwszy w historii staną do walki na trasie znanej z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Kocert KSU w Ustrzykach Dolnych

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Kultowy bieszczadzki zespół pamięta o swoich rodzimych miejscowościach i zaprasza na koncert. Ten rozpocznie się o godz. 18.00 w ,,Parku pod Dębami”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Regaty i Puchar Burmistrza Miasta Sanoka i Puchar Wójta Gminy Solina

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka, Wójt Gminy Solina, Stowarzyszenie „Puchar Soliny”, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Solinie z/s w Polańczyku, Ośrodek Wypoczynkowy „Zjawa” w Polańczyku zapraszają na wyjątkowe regaty.
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Smerfy rozbawią wszystkich w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE. Ponadczasowe, znane przez wszystkie pokolenia Smerfy, zagoszczą w Sanockim Domu Kultury. Film dla wszystkich – tych najmłodszych i tych trochę starszych zobaczyć można codziennie od 16 do 21 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

 


17 sierpnia 2013 (sobota)

Bezczel podczas Dnia Ulicy w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Impreza mocnych wrażeń, podczas której odbędzie się widowiskowy pokaz Graffiti Jam. Pokazy tańca hip-hop, pokazy walki K-1, pokaz akrobatyki i wiele innych czeka na wszystkich miłośników pokazów artystycznych na wysokim poziomie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Festiwal Doliny Sanu

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE. Nowa odsłona Doliny Sanu w Mucznem. Projekcje multimedialne połączone ze wspaniałą zabawą, dadzą wszystkim moc niezapomnianych wrażeń.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

II Marsz Zwycięstwa z okazji Cudu nad Wisłą w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. 17 sierpnia ulicami Sanoka przejdzie II Marsz Zwycięstwa z okazji „Cudu nad Wisłą”. Idąc w myśl słów Romana Dmowskiego, iż „Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Magiczny urok MOJO w Wetlinie

WETLINA / PODKARPACIE. Niepowtarzalny klimat bluesa zawita do Hotelu Górskiego!

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.plVI Turniej siatkówki plażowej

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na ciąg dalszy sportowych rozgrywek. Tym razem młodzi siatkarze powalczą o Puchar KTK ,,BERDO”Zagórz.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl18 sierpnia 2013 (niedziela)

Czerwone Gitary zagrają podczas Kermeszu Karpackich Smaków

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Wójt Gminy Sanok oraz Lokalna Grupa Działania „Dolina Sanu” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców naszego regionu oraz goszczących u nas turystów na wakacyjną imprezę „VII Kermesz Karpackich Smaków”
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Dożynki gminy Dydnia

GMINA DYDNIA / PODKARPACIE. Gmina Dydnia zaprasza na dożynki gminne. Obchody odbędą się w miejscowości Krzywe.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Dożynki w gminie Zagórz

MOKRE / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Sołtys Sołectwa Mokre oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Dożynki Gminne. W tym roku odbędą się one w Mokrem

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Jubileusz 120-lecia OSP Besko

BESKO / PODKARPACIE. Jubileusz 120-lecia obchodzi OSP Besko. Od godz. 13.30 pododdziały i poczty sztandarowe zbierają się obok Domu Kultury w Besku. Po mszy i części oficjalnej rozpocznie się część artystyczna, a po niej zabawa ogrodowa pod gwiazdami.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Jubileusz 90-lecia OSP Bezmiechowa

BEZMIECHOWA DOLNA / PODKARPACIE. ,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” – pod takim hasłem strażacy z OSP Bezmiechowa świętować będą swoje 90-lecie. W programie m.in. odsłonięcie pamiątkowej tablicy oraz wspólne biesiadowanie.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


Sanocki Jarmark 2013

SANOK / PODKARPACIE. Już 18 sierpnia na sanockim Rynku oraz zrewitalizowanym niedawno placu Św. Michała i ulicach przyległych odbędzie się Sanocki Jarmark. Jest to jedna ze sztandarowych imprez organizowanych przez Urząd Miasta Sanoka, spadkobierca tradycji odbywającego się do tej pory Jarmarku Ikon.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Turniej: ,,Wybieramy Babę i Chłopa Regionu”
BAŻANÓWKA / PODKARPACIE. Komitet Organizacyjny zaprasza na wyjątkową imprezę, podczas której wybierany będzie chłop i baba regionu. Impreza ma nawiązywać do 150 rocznicy uwłaszczenia chłopów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


X Festyn Rodzinny z okazji Dnia Wojska Polskiego

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Z okazji Dnia Wojska Polskiego w Woli Sękowej zorganizowany został X Festyn Rodzinny. W programie m.in: zawody obronno-ratunkowe jednostek OSP, występy artystyczne, konkursy i zabawy oraz plenerowa zabawa taneczna.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.p

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

imprezy.bieszczady24.pl

foto: Kinga Delimata

16-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)