REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl.  Jarmark Folklorystyczny, zawody drwali, wystawa psów, skoki spadochronowe, tyrolka przez San i mecze piłkarskie. Te i inne atrakcje czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

31 maja 2013 (piątek)

Pokaz astronomiczny w Stuposianach

STUPOSIANY / BIESZCZADY. Bieszczady, Niebo i Gwiazdy. Nowe produkty turystyki przyrodniczej w gminie Lutowiska”. To nazwa projektu w ramach, którego w ostatni piątek maja (31.05) miłośnicy astronomii będą mogli wziąć udział w specjalnym pokazie astronomicznym w Stuposianach. więcej informacji: Esanok.pl

BWA SANOK: „Wyroby pozowane”

SANOK / PODKARPACIE. BWA w Sanoku zaprasza na wystawę „Wyroby pozowane” autorstwa Arkadiusza Andrejkow. Zestaw prac zatytułowany „Wyroby pozowane” swoimi korzeniami sięga do inspiracji związanych z okładkami czasopism kulinarnych, na których poszczególne osoby, bądź też całe rodziny dumnie prezentują przygotowane przez siebie „wyroby” kulinarne. Więcej informacji: Esanok.pl .


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.
Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.


1 czerwca 2013 (sobota)

III Zawody Drwali w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. 1 czerwca w zagórskim ośrodku Zakucie odbędzie się III edycja Zawodów Drwali – Operatorów Pilarek. Publikujemy program imprezy.
III ZAWODY DRWALI – OPERATORÓW PILAREK
Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

III BIESZCZADZKI PUCHAR GŁOWATKI – PROGRAM IMPREZY

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Impreza odbywa się przy wsparciu i pod patronatami: Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Organizatorami imprezy w sensie prawnym są: Gmina Zagórz (część edukacyjno – szkoleniowa) oraz Koło Wędkarskie PZW w Zagórzu Okręg Krosno (zawody wędkarskie). Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Skład Doczepiony – wystawa na Dworcu PKP w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Niezależna grupa artystów Skład Doczepiony zaprasza na Wernisaż Jednego Dnia, który odbędzie się 1 czerwca 2013r. na Dworcu Głównym PKP w Sanoku o godzinie 18.00. Wystawa nosi tytuł „Własne Miejsce”, a uczestnicy to artyści z Sanoka, Rzeszowa, Radomia i Starachowic. Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl .

Dni Leska 2013

LESKO / PODKARPACIE. 1 i 2 czerwca miasto Lesko obchodzi swoje dni. Zobacz program imprez. Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl.

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Stal Sanok – Chełmianka Chełm

SANOK / PODKARPACIE. Ligowa karuzela rozgrywek piłkarskich w III lidze nie zwalnia tempa. Już w sobotę piłkarze Stali Sanok zagrają u siebie z Chełmianką Chełm. Początek spotkania o godz. 17.00.


2 czerwca 2013 (niedziela)

39. Jarmark Folklorystyczny

SANOK / PODKARPACIE. Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku zaprasza na 39. Jarmark Folklorystyczny, który odbędzie się 2 czerwca 2013 r. od godziny 15:00 do 19:30 na terenie Parku Etnograficznego. Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Krośnie zaprasza na 22. Podkarpacką Wystawę Psów Rasowych. Impreza odbędzie się 2 czerwca na stadionie „Wierchy” w Sanoku. Szczegóły na plakacie! Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

III BIESZCZADZKI PUCHAR GŁOWATKI – PROGRAM IMPREZY

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Impreza odbywa się przy wsparciu i pod patronatami: Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz. Organizatorami imprezy w sensie prawnym są: Gmina Zagórz (część edukacyjno – szkoleniowa) oraz Koło Wędkarskie PZW w Zagórzu Okręg Krosno (zawody wędkarskie). Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Otwarcie nowej remizy OSP w Bukowsku

GMINA BUKOWSKO. W niedzielę (2 czerwca) w Bukowsku odbędzie się uroczyste otwarcie nowej remizy dla miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.Więcej informacji na plakacie informacyjnym. Więcej informacji: Esanok.pl

Dni Leska 2013

LESKO / PODKARPACIE. 1 i 2 czerwca miasto Lesko obchodzi swoje dni. Zobacz program imprez. Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl.

 

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

01-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)