REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Wakacyjna sielanka trwa! Koncert zespołu Rh+, Dzień Żubra, Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

9 sierpnia 2013 (piątek)

XV Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych Klasycznych i Militarnych

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Bieszczadzki Klub Pojazdów Zabytkowych ,,WETERAN” zaprasza na XV Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych Klasycznych i Militarnych. Trzydniowa impreza, która zgromadzi wszystkich fanów zabytkowych pojazdów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Fesiwal Country ,,CROCK”

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Miłośnicy muzyki country oraz motocykli spotkają się na kolejnej edycji dwudniowego Festiwalu Muzyki Country CROCK w Ustrzykach Dolnych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,18 spotkań przy stole” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Na 18 spotkań przy stole od 9 do 13 sierpnia zaprasza Sanocki Dom Kultury. Historie miłości nie tylko do jedzenia zobaczyć będzie można codziennie w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Odkryj Tajemnicę Zielonego Królestwa w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Młodzi bohaterowie uratują przyrodę w Sanockim Domu Kultury. Śledź ich przygody codziennie od 9 do 14 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Pacific Rim w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Fani mocnych wrażeń w trójwymiarze w Sanockim Domu Kultury spotkają się z filmem akcji PACIFIC RIM.   Emisja filmu trwać będzie od 9 do 14 sierpnia o godzinie 18.00 (w dniach 10 i 11 sierpnia emisja filmu rozpocznie się o godzinie 17.00)
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Natchnieni Bieszczadem

CISNA / PODKARPACIE. V odsłona Muzycznego Festiwalu w Cisnej ,,Natchnieni Bieszczadem”. Trzydniowa impreza, gromadzi w Cisnej wielbicieli poezji śpiewanej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


10 sierpnia 2013 (sobota)

Koncert Lecha Dyblika

WETLINA / PODKARPACIE. Koncert wyjątkowego Lecha Dyblika w Hotelu Górskim w Wetlinie. Rosyjskie piosenki bandyckie oraz klimat Bieszczadów zapewnią niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Rh+

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W ramach akcji Solińskie Lato, górny parking w Polańczyku przygarnie tłumy zgromadzone na koncercie zespołu Rh+. Od godziny 20.00 rozbrzmiewać będą dźwięki znanego zespołu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Mecz Stali Sanok ,,Wspólnie przeciw białaczce”

SANOK / PODKARPACIE. Stal Sanok to przede wszystkim mnóstwo sportowych wrażeń. Najbliższy mecz zapowiada nie tylko sportowe rozgrywki. W sobotę Stal zagra pod hasłem: ,,Wspólnie przeciw białaczce” dołączając do idei fundacji Czas Nadziei.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Święto Kultury nad Osławą

MOKRE / PODKARPACIE. Święto Kultury nad Osławą już od wielu lat skupia miłośników kultury pogranicza polsko – ukraińsko – słowackiego. Podczas imprezy wystąpią zespoły reprezentujące folklor tych narodów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na ciąg dalszy sportowych rozgrywek. Tym razem młodzi siatkarze powalczą o Puchar XV Bieszczadzkiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VII Dzień Żubra w Lutowiskach

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE.  Gmina Lutowiska zaprasza na imprezę dla każdego, podczas której zobaczyć będzie można m.in zawody strzeleckie, zawody drwali oraz spróbować regionalnego jedzenia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


11 sierpnia 2013 (niedziela)


Festyn w Bereżnicy Wyżnej

BEREŻNICA WYŻNA / PODKARPACIE. W ramach akcji Solińskie Lato, w Bereżnicy obywać się będzie festyn. Świetlica wiejska tego dnia dostępna będzie dla każdego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina

RYMANÓW / PODKARPACIE. Wolna Grupa Bukowina śpiewająca kultowe piosenki Wojtka Bellona. Dzień z poezją śpiewaną w tle rozpocznie się o godzinie 13.00 w ,,Jasiu Wędrowniczku”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Niedziela z tradycja i kulturą w Haczowie

HACZÓW /PODKARPACIE. Niedziela z tradycja i kulturą w Haczowie zapowiada liczne koncerty i występy. Od godziny 15 aż do północy w Parku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku tętnić będzie życie.Szczegółowy program dostępny na plakacie poniżej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

XIII Święto Chleba w Dźwiniaczu Dolnym

DŹWINIACZ DOLNY / PODKARPACIE. Już po raz trzynasty Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne ,,Bieszczady” zaprasza do wzięcia udziału w Święcie Chleba – od ziarenka do bochenka – wypiek tradycyjnego chleba karpackiego” w Dźwiniaczu Dolnym.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Larz Beller Band

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Larz Beller Band w niedzielę zagości w Polańczyku i zachwyci wszystkich swoją muzyką. Początek o godz. 18.00 na letniej scenie przy restauracji Zakapiorek.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

foto: Kinga Delimata

10-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)