REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY24.PL: Imprezowy weekend w Sanoku i Bieszczadach

Bieszczady24.pl. Wakacyjna sielanka trwa! Koncert zespołu Rh+, Dzień Żubra, Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych, to nie jedyne atrakcje, jakie  czekają na wszystkich już podczas najbliższego weekendu. Zobacz co, gdzie i kiedy. Publikujemy imprezowy rozkład jazdy!

UWAGA: Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres imprezy@bieszczady24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl, www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

9 sierpnia 2013 (piątek)

XV Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych Klasycznych i Militarnych

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Bieszczadzki Klub Pojazdów Zabytkowych ,,WETERAN” zaprasza na XV Bieszczadzki Rajd Pojazdów Zabytkowych Klasycznych i Militarnych. Trzydniowa impreza, która zgromadzi wszystkich fanów zabytkowych pojazdów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Fesiwal Country ,,CROCK”

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Miłośnicy muzyki country oraz motocykli spotkają się na kolejnej edycji dwudniowego Festiwalu Muzyki Country CROCK w Ustrzykach Dolnych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

,,18 spotkań przy stole” w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Na 18 spotkań przy stole od 9 do 13 sierpnia zaprasza Sanocki Dom Kultury. Historie miłości nie tylko do jedzenia zobaczyć będzie można codziennie w SDK.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Odkryj Tajemnicę Zielonego Królestwa w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Młodzi bohaterowie uratują przyrodę w Sanockim Domu Kultury. Śledź ich przygody codziennie od 9 do 14 sierpnia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Pacific Rim w Sanockim Domu Kultury

SANOK / PODKARPACIE.  Fani mocnych wrażeń w trójwymiarze w Sanockim Domu Kultury spotkają się z filmem akcji PACIFIC RIM.   Emisja filmu trwać będzie od 9 do 14 sierpnia o godzinie 18.00 (w dniach 10 i 11 sierpnia emisja filmu rozpocznie się o godzinie 17.00)
Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Natchnieni Bieszczadem

CISNA / PODKARPACIE. V odsłona Muzycznego Festiwalu w Cisnej ,,Natchnieni Bieszczadem”. Trzydniowa impreza, gromadzi w Cisnej wielbicieli poezji śpiewanej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


10 sierpnia 2013 (sobota)

Koncert Lecha Dyblika

WETLINA / PODKARPACIE. Koncert wyjątkowego Lecha Dyblika w Hotelu Górskim w Wetlinie. Rosyjskie piosenki bandyckie oraz klimat Bieszczadów zapewnią niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Rh+

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W ramach akcji Solińskie Lato, górny parking w Polańczyku przygarnie tłumy zgromadzone na koncercie zespołu Rh+. Od godziny 20.00 rozbrzmiewać będą dźwięki znanego zespołu.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Mecz Stali Sanok ,,Wspólnie przeciw białaczce”

SANOK / PODKARPACIE. Stal Sanok to przede wszystkim mnóstwo sportowych wrażeń. Najbliższy mecz zapowiada nie tylko sportowe rozgrywki. W sobotę Stal zagra pod hasłem: ,,Wspólnie przeciw białaczce” dołączając do idei fundacji Czas Nadziei.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Święto Kultury nad Osławą

MOKRE / PODKARPACIE. Święto Kultury nad Osławą już od wielu lat skupia miłośników kultury pogranicza polsko – ukraińsko – słowackiego. Podczas imprezy wystąpią zespoły reprezentujące folklor tych narodów.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

V Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zagórzu zaprasza na ciąg dalszy sportowych rozgrywek. Tym razem młodzi siatkarze powalczą o Puchar XV Bieszczadzkiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

VII Dzień Żubra w Lutowiskach

GMINA LUTOWISKA / PODKARPACIE.  Gmina Lutowiska zaprasza na imprezę dla każdego, podczas której zobaczyć będzie można m.in zawody strzeleckie, zawody drwali oraz spróbować regionalnego jedzenia.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl


11 sierpnia 2013 (niedziela)


Festyn w Bereżnicy Wyżnej

BEREŻNICA WYŻNA / PODKARPACIE. W ramach akcji Solińskie Lato, w Bereżnicy obywać się będzie festyn. Świetlica wiejska tego dnia dostępna będzie dla każdego.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Wolna Grupa Bukowina

RYMANÓW / PODKARPACIE. Wolna Grupa Bukowina śpiewająca kultowe piosenki Wojtka Bellona. Dzień z poezją śpiewaną w tle rozpocznie się o godzinie 13.00 w ,,Jasiu Wędrowniczku”

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Niedziela z tradycja i kulturą w Haczowie

HACZÓW /PODKARPACIE. Niedziela z tradycja i kulturą w Haczowie zapowiada liczne koncerty i występy. Od godziny 15 aż do północy w Parku przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku tętnić będzie życie.Szczegółowy program dostępny na plakacie poniżej.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

XIII Święto Chleba w Dźwiniaczu Dolnym

DŹWINIACZ DOLNY / PODKARPACIE. Już po raz trzynasty Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne ,,Bieszczady” zaprasza do wzięcia udziału w Święcie Chleba – od ziarenka do bochenka – wypiek tradycyjnego chleba karpackiego” w Dźwiniaczu Dolnym.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Koncert zespołu Larz Beller Band

POLAŃCZYK / PODKARPACIE. Larz Beller Band w niedzielę zagości w Polańczyku i zachwyci wszystkich swoją muzyką. Początek o godz. 18.00 na letniej scenie przy restauracji Zakapiorek.

Więcej informacji na stronie: imprezy.bieszczady24.pl

Ślizgawki w Hali ARENA Sanok
16.00 – 17.00 – ślizgawka junior,
18.00 – 19.00 – ślizgawka ogólna.
Serdecznie zapraszamy

Ceny biletów na ślizgawki ARENA
Osoby dorosłe bilet + szatnia 60 minut cena 7 zł
Dzieci i młodzież bilet + szatnia 60 minut cena 5,50 zł
Dzieci do lat 7 + szatnia bilet 60 minut cena 4 zł
Łyżwy – wypożyczenie 60 minut cena 5,50 zł
Łyżwy dla dzieci – wypożyczenie 60 minut cena 5 zł
Łyżwy – ostrzenie cena 6 zł
Kask ochronny 60 minut 3,50 zł


NOWOŚĆ ! Skoki spadochronowe DLA KAŻDEGO na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce ! (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY)

RZESZÓW. Słoneczna aura sprzyja miłośnikom skoków. Nasze samoloty wylatują coraz częściej, jest więc okazja do wskoczenia na podkład jednego z nich. Zobacz gdzie i kiedy będzie można przeżyć niepowtarzalne emocje towarzyszące skokom spadochronowym.

LOTNISKO JASIONKA – RZESZÓW- Codziennie z wyjątkiem niedzieli. W każdy piątek i sobotę (bez względu na liczbę zgłoszonych).

Więcej informacji na stronie: www.SkokiSpadochronowe.pl


NAJWIĘKSZA BIESZCZADZKA TYROLKA (FILM)

SOLINA / BIESZCZADY. Serdecznie zapraszamy na: NAJWIĘKSZĄ BIESZCZADZKĄ TYROLKĘ: Solina–Zatoka Drewniana. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory. Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zalewu i gwarantuje duży zastrzyk adrenaliny.

Więcej informacji na imprezy.bieszczady24.pl


TYROLKA Zjazdy na linie w Sanoku!

SANOK / PODKARPACIE. Podczas weekendu dla wszystkich mieszkańców Sanoka i okolic oraz turystów, ponownie w tym roku uruchomiona zostanie tyrolka czyli zjazd na linie.

Więcej informacji na stronie www.imprezy.bieszczady24.pl

Muzeum Budownictwa Ludowego zaprasza

SANOK. Godziny otwarcia: codziennie w godz. od 9.00 do 16.00. Bilety: dorośli – 12 zł, młodzież – 8 zł. Opłata przewodnicka: w języku polskim (grupa 20 – osobowa) – 50 zł, w języku obcym (grupa 20 – osobowa) – 60 zł.

Odwiedź Muzeum Historyczne w Sanoku

SANOK. Muzeum Historyczne zaprasza między innymi do oglądania Galerii Zdzisława Beksińskiego. Muzeum czynne: w pon. 8:00 – 12:00, wt. i śr. 9:00 – 17:00, pozostałe dni tygodnia 9:00 – 15:00. Bilety: normalne – 11 zł, ulgowe – 8 zł, rodzinne – 30 zł.

Zagroda żubrów w Mucznem

MUCZNE / BIESZCZADY. Pokazowa zagroda żubrów znajduje się na terenie leśnictwa Muczne, przy drodze Stuposiany – Tarnawa Niżna, nad potokiem Czerwonym, ok. 2 km przed miejscowością Muczne.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Szlakiem Bieszczadzkiej Ciuchci

CISNA / BIESZCZADY. Każdy, kto wybiera się w Bieszczady i trafi w okolice miejscowości Cisna, na pewno usłyszy o słynnej „bieszczadzkiej ciuchci” czy też o „bieszczadzkiej kolejce”.

Więcej informacji na stronie imprezy.bieszczady24.pl

Aktywna forma spędzania czasu? Zaplanuj weekend na basenie

SANOK. Basen MOSiR w Sanoku czynny: od pon. do pt. w godzinach popołudniowych i wieczornych, w sobotę 10:00 – 17:00 i niedzielę od 10:00 – 18:00. Bilety: dorośli – dzieci, młodzież, emeryci i renciści – 9 zł, grupy zorganizowane – 6,50 zł.

Korty tenisowe MOSiR Sanok

SANOK / PODKARPACIE. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do korzystania z kortów tenisowych. Dostępne są obiekty przy ul. Królowej Bony oraz Mickiewicza.

Cennik: korty tenisowe ul. Królowej Bony

Cennik: korty tenisowe ul. Mickiewicza


Pływalnia Posejdon w Brzozowie

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dla amatorów pływania, dostępny będzie także basen w Brzozowie.

 

CENNIK:

Dzieci do lat 5- wstęp bezpłatny. Bilety ulgowe obejmują: dzieci i młodzież uczącą się do 25 roku życia oraz osoby powyżej 65 roku życia oraz renciści za okazaniem legitymacji. Czepek obowiązkowy.

CZYNNY BASEN ODKRYTY W BRZOZOWIE!

Od dnia 15 czerwca 2013r. zostanie otwarty basen odkryty przy ul. Słonecznej 13.

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z naszego kompleksu sportowo – rekreacyjnego.

Zapewniamy wiele atrakcji zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci (basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę plażową, plac zabaw itp.).

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną oraz możliwość korzystania z klubu fitness (poniedziałek, wtorek, ) w godz. 15.00 – 21.00.

Basen będzie czynny w godzinach:
Czerwiec – od godz. 10.00- 18.00
Lipiec, Sierpień – od godz. 9.00 – 19.00
Wrzesień – od godz. 10.00 – 18.00

Ostatni klient będzie mógł wejść 60 minut przed zamknięciem basenu.


Źródło: imprezy.bieszczady24.pl

UWAGA:

Wszystkich organizatorów wydarzeń zapraszamy do nadsyłania programów na adres redakcja@p24.pl. Program zostanie opublikowany w serwisach www.esanok.pl , www.Bieszczady24.pl, www.Podkarpacie24.pl oraz www.tvPodkarpacie.pl w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z redakcją.

źródło: Bieszczady24.pl

foto: Kinga Delimata

10-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)