REKLAMA

Chciał ukraść metalowe rury

SANOK / PODKARPACIE. W wyniku pościgu policjanci zatrzymali mężczyznę, który na jednej z sanockich posesji układał leżące przy ogrodzeniu rury. Złom miał zamiar przepakować na wózek stojący tuż przy furtce, jednak celu nie osiągnął gdyż został spłoszony przez osoby mieszkające w sąsiedztwie posesji.

W sobotę około godz. 10, policjanci interweniowali w Sanoku na ul. Armii Krajowej. Ze zgłoszenie wynikało, że mężczyzna ma kraść metalowe rur. W trakcie dojazdu na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zauważyli stojący przy furtce wózek, jednak w jego okolicy nie było żadnych osób.

Podczas patrolowania okolicy zauważyli mężczyznę, który uciekał w kierunku ul. Mickiewicza. W wyniku pościgu 54-letni mężczyzna został zatrzymany. Sprawca przyznał, że chciał z terenu posesji wynieść rury i inne metalowe elementy z zamiarem sprzedaży. W tym celu podczas nieobecności właścicieli wszedł za ogrodzenie i przenosił złom bliżej furtki, aby następnie zapakować na wózek i ukraść. Mężczyzna nie zdołał niczego zabrać, gdyż został spłoszony przez okolicznych mieszkańców.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 54-latka. Okazało się, że ma w organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia.

KPP Sanok
foto: sxc.hu

08-07-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.