REKLAMA

CYRK KORONA prezentuje nowy sensacyjny spektakl pt. „Fabryka śmiechu” ZAPROSZENIA ROZDANE

SANOK / PODKARPACIE. Cyrk Korona we współpracy z  najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. „Fabryka Śmiechu”. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.

Nazwa programu „Fabryka Śmiechu” jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują  kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz  sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią:  BIAŁE LWY, wielbłądy, WESOŁE FOKI, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery,  kuce,  małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!

Warto wiedzieć:
Cyrk Korona powstał w 1993 roku, dziś jest największym cyrkiem działającym w Polsce. Na swojej scenie od lat prezentuje różnorodne, międzynarodowe widowiska z udziałem najlepszych aktorów cyrkowych. Na arenie Cyrku Korona gościło także wiele gwiazd estrady, sportu i kina, m.in: Dorota „Doda” Rabczewska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz. Od 2009 roku Cyrk Korona jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków – „ECA”, którego honorowym prezydentem jest Księżna Monako,  Stefania Grimaldi. Cyrk Korona jest organizatorem Festiwalu Talentów, największej imprezy cyrkowej w Polsce, która od 2010 roku cyklicznie na przełomie września i października odbywa się w Warszawie i przyciąga pod namioty tłumy widzów i dziennikarzy.

Terminarz:
SANOK ul. Beksińskiego – Targowisko
20 czerwca (czwartek) spektakl: godz. 17:30

Bilety na spektakle Cyrku Korona dostępne są on-line na stronie  www.cyrk-korona.com.pl

Polub profil Cyrk Korona na Facebooku pod adresem http://facebook.com/cyrkkorona


Podwójne zaproszenie otrzymują:
1. Pan Grzegorz Kraczkowski
2. Pan Artur Pisiak
3. Pani Katarzyna Struś
4. Pani Beata Szyndlar
5. Pani Agnieszka Śpiewak


Zdobądź podwójne zaproszenie do cyrku!

Do zdobycia 5 podwójnych zaproszeń (bez ograniczeń wiekowych) na spektakl Cyrku Korona w Sanoku!

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „CYRK KORONA” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu .
20-sta, 40-sta, 60-ta, 80-ta i 100. osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do cyrku!

Na e-maile czekamy do poniedziałku (17.06.br.) do godziny 11.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 11.00 – 15.00.

Nie odebranie telefonu powoduje, że wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

17-06-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.