REKLAMA
REKLAMA

Cztery osoby w szpitalu, w tym dwoje dzieci po zderzeniu trzech aut w Jabłonicy Polskiej

JABŁONICA POLSKA / PODKARPACIE. W Jabłonicy Polskiej na krajowej „9” kierujący fiatem uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Po zderzeniu się trzech aut, do szpitala trafiły cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejscu ponad trzy godziny pracowali brzozowscy policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, kilka minut przed godz. 15. Jak ustalili będący na miejscu policjanci, 66-letni mężczyzna kierując fiatem uno prawdopodobnie włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem seicento. W skutek zderzenia, pojazdy przemieściły się i fiat uno najechał na skodę, której kierujący oczekiwał na możliwość włączenia się do ruchu.

W następstwie tego zdarzenia, ranne zostały cztery osoby, pasażerka z fiata uno i trzy pasażerki z fiata seicento, w tym dwoje dzieci w wieku 3 i 6 lat. Wszyscy zostali przewiezieni karetką pogotowia do szpitala w Brzozowie. Kierowcy byli trzeźwi.

Droga krajowa nr 9 na skrzyżowaniu z drogą biegnącą od Jabłonicy do miejscowości Korczyna była częściowo zablokowana. Ruch odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze pracowali na miejscu wypadku ponad trzy godziny.

źródło: KPP Brzozów

07-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)