REKLAMA
REKLAMA

Dawny Sanok w obiektywie. Są pierwsze konkursowe fotografie (FILM)

Dawny Sanok w obiektywie. Są pierwsze konkursowe fotografie (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Trwa konkurs „dawny Sanok w obiektywie” organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz firmę Multimedia. Mieszkańcy Sanoka nadesłali już pierwsze zdjęcia. Więcej informacji w materiale filmowym.

Celem konkursu jest zainteresowanie Sanoczan historią swojego miasta, publikacja nieznanych fotografii Sanoka do roku 1990, wzbogacenie wiedzy o naszym mieście, tworzenie bazy ikonograficznej dotyczącej Sanoka w Cyfrowym Archiwum Tradycji Lokalnej tworzonym w ramach Sanockiej Biblioteki Cyfrowej. Celem konkursu jest również wyłonienie najlepszych zdjęć pochodzących z terenu Sanoka, ich publikacja i prezentacja w instytucjach organizatora, w internecie oraz w innych materiałach dla zwiedzających.

Termin zgłaszania maksymalnie 5 fotografii: 15 wrzesień 2013 r. – 30 października 2013. Użytkownicy serwisu internetowego esanok.pl będą mogli oddawać głosy na 10 wybranych przez Jury fotografii. Możliwe jest oddanie jednego głosu z jednego komputera na daną fotografię w ciągu doby w terminie od dnia 10 listopada 2013 r. do dnia 14 listopada 2013. Wybór najlepszego zdjęcia nastąpi 15 listopada 2013 r.

Jury Konkursowe dokona przydziału nagrody głównej Laureatowi kierując się walorami artystycznymi i tematycznymi fotografii. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną (laptopa) ufundowaną przez firmę „Multimedia” S. A.

15-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)