REKLAMA
REKLAMA

Drużyna Powiatu Sanockiego tuż za podium na Mistrzostwach Polski (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna Powiatu Sanockiego zajęła czwarte miejsce w V Mistrzostwach Polski Samorządowców, które odbyły się w miniony weekend w Kołobrzegu. Najlepszym bramkarzem turnieju został Sebastian Niżnik.

Tegoroczna edycja imprezy, zgromadziła na starcie 32 drużyny z całego kraju. Po raz pierwszy mistrzostwa rozgrywane były w dwóch kategoriach: „Open”, oraz „Oldboy +U35”.
Podczas oficjalnego otwarcia turnieju, uczestników przywitał prezydent Kołobrzegu,  Janusz Gromek, który objął patronat honorowy nad mistrzostwami.

Zawody przebiegały w doskonałej sportowej atmosferze, które uatrakcyjniała piękna słoneczna pogoda. Po zaciętej walce udało nam się dojść do pół finału. Niestety przegraliśmy w nim z drużyną Urzędu Miasta w Nowym Sączu, która ostatecznie została Mistrzem Polski Samorządowców – relacjonuje Marian Kunc sekretarz powiatu a jednocześnie kierownik drużyny.

 

 

 

 

 

 

materiały nadesłane

25-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)