REKLAMA
REKLAMA

Ewakuacja bloku w Sanoku. Pięć osób trafiło do szpitala

SANOK / PODKARPACIE. Szesnaście osób zostało ewakuowanych z bloku przy ulicy Armii Krajowej w Sanoku, pięć z nich trafiło do szpitala. Wszystko przez awarię tablicy rozdzielni elektrycznej.

– O godz. 1.10 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w bloku przy ulicy Armii Krajowej. Na miejscu okazało się, że doszło do zadymienia klatki schodowej, w wyniku awarii tablicy rozdzielni elektrycznej – informuje st. kpt. Grzegorz Oleniacz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

– W wyniku dużego zadymienia pomieszczeń, byliśmy zmuszeni ewakuować 16 osób. Po przewietrzeniu klatki schodowej oraz mieszkań, wszyscy wrócili do swoich lokali – dodaje.

Pięć osób, z ewakuowanej szesnastki, uskarżało się na bóle głowy. Zostali oni przewiezieni do sanockiego szpitala.
– Przeprowadziliśmy wszystkim poszkodowanym szczegółowe badania. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Rano wszyscy pacjenci opuścili szpital – informuje Marek Wojnarowski, ordynator Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Sanoku.

red.

24-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)