REKLAMA

Film promocyjny gminy Sanok

Film promocyjny gminy Sanok

GMINA SANOK / PODKARPACIE.  Powstały w czterech częściach film promocyjny Gminy Sanok to zaproszenie dla turystów do odwiedzenia naszych wyjątkowych, bogatych w zabytki i nieskazitelną naturę terenów.

Gmina Sanok posiada wiele walorów turystycznych, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników natury, kultury, czy unikatowych zabytków.

Jednym ze sposobów na zachęcenie turystów do przyjeżdżania w nasze strony jest nowy promocyjny film Gminy Sanok. Film powstał w ramach unijnego projektu „Promocja Gminy wiejskiej Sanok jako regionu o wysokich walorach turystycznych i inwestycyjnych – kampania promocyjna”.

FILM PROMOCYJNY
GMINA SANOK  – PRZYJEDŹ, ZAKOCHAJ SIĘ, WRÓĆ!
Część  I – „Urzekające Piękno”
Część II – „Dlaczego kocham Gminę?”
Część III – „Historia – korzenie”
Część IV – „Atrakcje turystyczne”

Serdecznie zapraszamy na naszą nową stronę internetową – www.gminasanok.pl, gdzie na podstronie „Dla turystów” znajdziecie Państwo wszystkie 4 filmy promocyjne, a także dobrze oznaczone i opisane mapy oraz szlaki turystyczne.

Zapraszamy do zobaczenia pierwszej części filmu! Wkrótce zaprezentujemy kolejne części!

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013

Gmina Sanok

02-07-2013
Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.