REKLAMA
REKLAMA

Finał II Turnieju Wiedzy o Bieszczadach (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 6 lipca br. w ,,Chatce Puchatka” na Połoninie Wetlińskiej odbył się finał II Turnieju Wiedzy o Bieszczadach pod patronatem Posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Tomasza Poręby. W turnieju udział brała młodzież

ze szkół ponadgimnazjalnych z Jasła, Brzozowa oraz Ustrzyk Dolnych.

Komisja w składzie: Marek Andruch i Wojciech Krokowski pierwsze miejsce przyznała Kamilowi Czechowi ze szkoły ponadgimnazjalnej z Ustrzyk Dolnych, zaś drugie – Krzysztofowi Herbutowi z Brzozowa.

Laureaci w nagrodę pojadą zwiedzać Parlament Europejski w Brukseli. Celem turnieju było nie tylko propagowanie regionu bieszczadzkiego, lecz także zacieśnienie relacji pomiędzy uczniami z różnych podkarpackich szkół i środowisk.
– Zawsze z wielką radością włączam się w inicjatywy wspierające promocję naszego regionu. Bieszczady to przepiękny zakątek Polski, który powinniśmy promować. Cieszę się, że laureatów konkursu wiedzy o Bieszczadach będę mógł gościć w Brukseli – powiedział Tomasz Poręba.

11-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)