REKLAMA
REKLAMA

Fundacja Karpacka-Polska rozpoczęła nabór na staże w Szwajcarii organizowane pod honorowym patronatem Ambasadora Szwajcarii

Fundacja Karpacka – Polska rozpoczęła nabór wniosków dla osób zainteresowanych wyjazdem na staże w Szwajcarii, objęte honorowym patronatem Ambasadora Szwajcarii w Polsce Pana Lukasa Beglingera.

Staże w Szwajcarii dotyczą działania związanego z transferem wiedzy w ramach projektu „Alpy Karpatom”. Szwajcaria jest niekwestionowanym liderem w Europie oferującym usługi turystyczne i produkty lokalne najwyższej jakości, a model szwajcarski od wieków stanowi inspirację. Doskonały marketing i promocja Alp przyczyniły się do tego, że stały się one jedną z cenniejszych światowych marek, z której zasobów czerpie do dziś  olbrzymie dochody kilka krajów. Poprzez organizację staży Fundacja Karpacka – Polska oferuje wgląd w przykłady dobrych  praktyk i sposobów działania w Szwajcarii. Udział w stażach umożliwi ograniczonej liczbie polskich mikro i małych przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych zwiększenie umiejętności i kompetencji w obszarach tematycznych dotyczących rozwoju turystyki i marketingu produktu lokalnego – odpowiednich dla projektu „Alpy Karpatom”. Uczestnicy staży zostaną wybrani w drodze konkursu zaadresowanego do kadry zarządzającej i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych działających na obszarze  powiatów: sanockiego, krośnieńskiego, leskiego i bieszczadzkiego. Rozpoczęty właśnie nabór potrwa do 25 października. Fundacja Karpacka – Polska zachęca do udziału w naborze, złożenie wniosku jest proste a w kolejnym etapie kandydacie będą zapraszani na rozmowy.

Wszystkie ważne informacje dotyczące udziału w programie staży w ramach projektu „Alpy – Karpatom” znajdują się w serwisie informacyjnym www.alpykarpatom.pl.

Projekt „Alpy Karpatom – program na rzecz uwolnienia potencjału ekonomicznego górskich obszarów Podkarpacia poprzez transfer praktyk szwajcarskich” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

 

 

 

 

Tekst sponsorowany

17-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook