REKLAMA
REKLAMA

Gorąca dyskusja o „Wembley” na sesji z fałszowaniem protokołów w tle. Burmistrz: Nie sprzedajemy. Obrońcy placu: Uchylcie uchwałę (FILM)

Gorąca dyskusja o „Wembley” na sesji z fałszowaniem protokołów w tle. Burmistrz: Nie sprzedajemy. Obrońcy placu: Uchylcie uchwałę (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. „Włodarze Sanoka, uszanujcie tradycje i zostawcie Wembley”, „Sanockie Wembley nie chce umierać”, „Nie zabierajcie dzieciom możliwości obcowania z prawdziwą trawą” z takimi hasłami obrońcy sanockiego „Wembley”, przyszli na ostatnią sesję Rady Miasta.

Chcieli tym samym, po raz kolejny uświadomić radnym, że decyzja o podjęciu uchwały, która daje możliwość sprzedaży tego terenu jest chybiona.

Wstępnie planowano sprzedaż terenu na którym znajdują się boiska piłkarskie oraz plac zabaw. Po pierwszych sprzeciwach podzielono teren, a do sprzedaży miały zostać przeznaczone tylko boiska.  O tym, że sanockie „Wembley” na razie nie zostanie wystawione na sprzedaż, burmistrz poinformował w swoim sprawozdaniu i powtórzył to zebranym w Sali Herbowej.

Mieszkańców Zatorza po części satysfakcjonowała decyzja burmistrza. Pojawiły się jednak propozycje aby uchylić uchwałę, która daje nadal burmistrzowi, możliwość ogłoszenia przetargu o sprzedaży tego terenu.

Przy okazji kontynuowania tematu głosowania wniosku uchylającego uchwałę, przewodniczący Rady został oskarżony o manipulowanie obradami sesji oraz fałszowanie protokołów sesji.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo!

O sanockim „Wembley” burmistrz Sanoka, Wojciech Blecharczyk mówił w swoim sprawozdaniu z działalności między sesjami. Temat sprzedaży działki od 18 min 50 sek.

10-12-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)