REKLAMA
REKLAMA

Groźna kontuzja Rafała Ćwikły. „Nie pamiętam momentu uderzenia” (FILM)

Groźna kontuzja Rafała Ćwikły. „Nie pamiętam momentu uderzenia” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok odnieśli pierwszą porażkę w sezonie 2013/2014. Sposób na pokonanie podopiecznych Tomasza Demkowicza znaleźli krakowianie, wygrywając u siebie 3:0. To nie koniec złych informacji dla kibiców z Sanoka. Groźnej kontuzji doznał bowiem Rafał Ćwikła. Na szczęście, zawodnik czuje się coraz lepiej.

w 43. minucie spotkania pomiędzy Comarch Cracovią a Ciarko PBS Bank KH Sanok doszło do starcia przy bandzie z udziałem Rafała Ćwikły i Patryka Noworyty. Urazu twarzy doznał napastnik zespołu z Sanoka. Zawodnik zjechał do boksu o własnych siłach, ale wkrótce potem okazało się, że konieczna będzie pomoc medyczna.

Samego momentu uderzenia w głowę nie pamiętam. Wydaje mi się, że po starciu przy bandzie, zostałem uderzony kijem upadającego przeciwnika – mówi Rafał Ćwikła, zawodnik Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Zdaniem obserwatora tego meczu, który był blisko całego zajścia, Rafał uderzył twarzą w kask przeciwnika, a pleksa rozcięła mu twarz – dodaje Marcin Ćwikła, II trener Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Więcej w materiale filmowym.

foto: archiwum R.Ć.

03-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)