REKLAMA
REKLAMA

Groźna kontuzja Rafała Ćwikły. „Nie pamiętam momentu uderzenia” (FILM)

Groźna kontuzja Rafała Ćwikły. „Nie pamiętam momentu uderzenia” (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok odnieśli pierwszą porażkę w sezonie 2013/2014. Sposób na pokonanie podopiecznych Tomasza Demkowicza znaleźli krakowianie, wygrywając u siebie 3:0. To nie koniec złych informacji dla kibiców z Sanoka. Groźnej kontuzji doznał bowiem Rafał Ćwikła. Na szczęście, zawodnik czuje się coraz lepiej.

w 43. minucie spotkania pomiędzy Comarch Cracovią a Ciarko PBS Bank KH Sanok doszło do starcia przy bandzie z udziałem Rafała Ćwikły i Patryka Noworyty. Urazu twarzy doznał napastnik zespołu z Sanoka. Zawodnik zjechał do boksu o własnych siłach, ale wkrótce potem okazało się, że konieczna będzie pomoc medyczna.

Samego momentu uderzenia w głowę nie pamiętam. Wydaje mi się, że po starciu przy bandzie, zostałem uderzony kijem upadającego przeciwnika – mówi Rafał Ćwikła, zawodnik Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Zdaniem obserwatora tego meczu, który był blisko całego zajścia, Rafał uderzył twarzą w kask przeciwnika, a pleksa rozcięła mu twarz – dodaje Marcin Ćwikła, II trener Ciarko PBS Bank KH Sanok.

Więcej w materiale filmowym.

foto: archiwum R.Ć.

03-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)