REKLAMA
REKLAMA

Znaleźli 17 – latka z nacięciami na rękach i pod wpływem alkoholu. Zdążyli z pomocą

SANOK / PODKARPACIE. Trzyosobowa grupa młodych ludzi przechodząc przez park w Sanoku zauważyła lezącego na ławce człowieka. Podeszli do niego aby sprawdzić czy wszystko w porządku. Widząc nacięcia na ręce natychmiast wezwali pomoc.

Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 18. w Parku Miejskim w Sanoku. Grupa młodych ludzi udała się na spacer. Przechodząc niedaleko jednej z ławek zauważyli leżącego człowieka. Podeszli aby sprawdzić co się dzieje. Gdy zobaczyli, że człowiek ten posiada na ręce widoczne nacięcia i nie reaguje na próby nawiązania z nim kontaktu, natychmiast wezwali pogotowie. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.

Policjanci ustalili, że mężczyzną, który został zabrany do szpitala jest 17-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Młody człowiek prawdopodobnie próbował targnąć się na własne życie z powodu zawodu miłosnego. W chwili zdarzenia miał niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Postawa trójki młodych ludzi zasługuje na szczególne uznanie.

źródło: KPP Sanok

11-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)