REKLAMA
REKLAMA

Hokejowa drużyna Galacticos Sanok szuka sponsorów

Szanowni Państwo,
Pragniemy zwrócić się do Państwa firmy z prośbą o wsparcie w postaci sponsoringu powstałej amatorskiej drużyny hokejowej Galacticos Sanok.

Celem drużyny jest wystartowanie w rozgrywkach Karpackiej Amatorskiej Ligi Hokejowej w sezonie 2013-2014. Aby podjąć wyzwanie konieczne będzie wsparcie przyjaznych nam przedsiębiorstw i ludzi, ponieważ nie będziemy w stanie sfinansować wyłącznie z własnej kieszeni kosztów udziału w rozgrywkach, tj.: opłaty wpisowej, zakupienia strojów, wyjazdów na mecze, organizacji meczy w roli gospodarza, opłaty za sędziów.

Liczymy na Państwa zainteresowanie i dalszy kontakt. Ze swojej strony pragniemy wyrazić gotowość dopasowania się w kwestiach formalnych i organizacyjnych do każdej formy pomocy z Państwa strony. W ramach wdzięczności za okazaną pomoc z przyjemnością
umieścimy reklamę Państwa firmy na naszych strojach meczowych i na naszej stronie internetowej.

Wszelkie pytanie i propozycje prosimy kierować na adres e-mail: galacticos.sanok@interia.pl.

W imieniu drużyny Galacticos Sanok:
Z wyrazami szacunku,
Marcin Cybuch

W ramach wdzięczności za wszelkie wsparcie finansowe przygotowaliśmy na naszych strojach pola w których umieścimy reklamę Państwa firmy.


Państwa wsparcie finansowe pozwoliłyby nam sfinansować koszt udziału w Karpackiej Amatorskiej Lidze Hokejowej (wpisowe, koszt wyjazdów, organizacji meczów w roli gospodarza, opłaty za sędziów) w sezonie 2013-2014. Aby wystartować potrzebujemy zgromadzić budżet w wysokości ok. 3 tys. zł na cały sezon. Jako że nie jesteśmy w stanie sami pokryć tych kosztów, zwracamy się do państwa z prośbą o sfinansowanie choć części tej kwoty. Jednocześnie chcemy zapewnić że z przyjemnością wysłuchamy każdej propozycji
wsparcia i współpracy z Państwa strony.

Rozgrywki Karpackiej Amatorskiej Ligi Hokejowej są często relacjonowane w regionalnych mediach. Po każdej kolejce możemy liczyć na relację często ze zdjęciem w najbardziej poczytnej gazecie w mieście Tygodniku Sanockim, jak również w najpopularniejszym portalu www.esanok.pl , gdzie poza szeroką relacją tekstową możemy znaleźć również obszerne galerie zdjęć z poszczególnych meczy. Poniżej prezentujemy przykład relacji z rozgrywek w poprzednim sezonie w wyżej wymienionych mediach. Poza tym możemy zaoferować banery reklamowe oraz rozszerzoną informację o Państwa firmie na naszej powstającej stronie internetowej.

03-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)