REKLAMA
REKLAMA

Ważna informacja dla mieszkańców Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy komunikat burmistrza Sanoka Wojciecha Blecharczyka dotyczący nowych zasad gospodarowania odpadami komunalnymi skierowany do mieszkańców miasta. 

Szanowni Sanoczanie!

Uprzejmie informuję, że z dniem 1 lipca 2013 r. w naszym mieście tak, jak w całym kraju, zaczną funkcjonować nowe zasady gospodarki odpadami komunalnymi.

W związku z powyższym każdy właściciel nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, winien złożyć deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Przez właściciela nieruchomości rozumie się również współwłaściciela, użytkownika wieczystego, zarządcę nieruchomości wspólnej, najemcę, a także inny podmiot.

Nadmieniam, że w przypadku budynków wielomieszkaniowych deklarację winien złożyć zarządca nieruchomości.

Deklaracje są dostępne w Zespole ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi (budynek G – siedziba SPGK Spółka z o.o. w Sanoku ul. Jana Pawła II 59) lub w Urzędzie Miasta Sanoka ul. Rynek, pokój nr 1 (Biuro Obsługi Klienta).

Wypełnione deklaracje należy złożyć w terminie do 30 kwietnia 2013 r. w Zespole ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi (budynek G – siedziba SPGK Spółka z o.o. w Sanoku ul. Jana Pawła II 59) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00.

Niniejszym informuję, że pakiet uchwał związanych z gospodarką odpadami komunalnymi znajduję się na stronie Urzędu Miasta Sanoka www.sanok.pl, odnośnik „Nowe zasady gospodarki odpadami”.

Wszelkich informacji w zakresie gospodarki odpadami udzielają pracownicy Zespołu ds. Gospodarki Odpadami Komunalnymi tel. 134647903 lub 134647908.

Burmistrz Miasta Sanoka
dr Wojciech Blecharczyk

13-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook