REKLAMA

KOSTAROWCE: 20-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Policjanci patrolując miejscowość Kostarowce zauważyli pojazd, który jadąc z przeciwnego kierunku nagle wpadł w poślizg i wjechał do rowu. Z samochodu od strony kierowcy wysiadł mężczyzna i udał się na pobliski przystanek autobusowy. Podczas interwencji nie przyznawał się do kierowania pojazdem. Był nietrzeźwy.

W trakcie patrolowania Kostarowiec w sobotę około godz. 22.30 policjanci zauważyli, że z przeciwnej strony jedzie osobowy volkswagen. W pewnym momencie auto wpadło w poślizg i zjechało do przydrożnego rowu. Z samochodu od strony kierowcy wysiadł mężczyzna i pozostawiając pusty pojazd wraz  z włączonym silnikiem oraz światłami, w pośpiechu udał się na pobliski przystanek autobusowy.

Policjanci natychmiast przystąpili do interwencji. Osobą wysiadającą z volkswagena okazał się 20-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który uparcie twierdził, że to nie on jechał samochodem. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. 20-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

KPP Sanok

22-01-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.