REKLAMA
REKLAMA

Kto jechał szaleńczo radiowozem? Nie dało się ustalić (FILM)

Kto jechał szaleńczo radiowozem? Nie dało się ustalić (FILM)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Postępowanie wyjaśniające przeprowadzone w Komendzie Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych nie wykazało, kto prowadził policyjny radiowóz, który gnał bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych z prędkością znacznie przekraczającą 50 km na godz. przez teren zabudowany w powiecie bieszczadzkim.

W lutym przebojem sieci był film nagrany przez jednego z internautów, na którym widać, jak policyjny samochód, jadący bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych, mknie przez teren zabudowany z prędkością około 120 km/ godz.. Poza nim ta prędkość rośnie do około 130 km/godz..

Po nagłośnieniu sprawy przez media komendant policji w Ustrzykach Dolnych przeprowadził postępowanie wyjaśniające. Niestety nie dało ono odpowiedzi na pytanie, kto kierował w dniu 4 lutego, około godz. 15 – 16. radiowozem, gdyż nagranie jest na tyle niewyraźne, że nie widać numeru rejestracyjnego auta. Przypuszcza się, że doszło do tej sytuacji ze względu na pośpiech, jaki towarzyszył akcjom prowadzonym w tym dniu. 4 lutego b.r. policjanci z KPP Ustrzyki Dolne uczestniczyli m.in. w akcji ratunkowej na Bukowym Berdzie.

Niezidentyfikowany kierowca radiowozu tym samym uniknie mandatu.

25-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)