REKLAMA
REKLAMA

Kto zdobędzie głosy oddane na Sebastiana Niżnika? Kandydaci komentują I turę wyborów (FILM)

Kto zdobędzie głosy oddane na Sebastiana Niżnika? Kandydaci komentują I turę wyborów (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Jeszcze nie koniec emocji wyborczych w gminie Sanok. Już za dwa tygodnie dojdzie do ostatecznej rozgrywki między Anną Hałas a Marianem Czubkiem. Do podzielenia są głosy, które zdobył starosta sanocki Sebastian Niżnik.

Jak widać w zaprezentowanym materiale filmowym wysiłek kandydatów włożony w kampanię wyborczą był spory. Stan gardła Anny Hałas nie pozostawia wątpliwości. Jednakże czeka ich wyborcza dogrywka, w czasie której będą walczyć o głosy po Sebastianie Niżniku, na którego głosowało 1422 wyborców. Kandydaci będą przekonywać do siebie również niezdecydowanych, którzy wczoraj nie wzięli udziału w głosowaniu.

Starosta sanocki Sebastian Niżnik swoim zwolennikom nie narzuca własnego zdania. Nie przekonuje ich ani do jednego, ani do drugiego kandydata. Decyzje jego komitetu wyborczego KWW „Nasza gmina” poznamy niebawem.

Zobacz także: AKTUALIZACJA godzina 23.47. Wybory wójta w Gminie Sanok na żywo z portalem Esanok.pl! Wyniki z 17 obwodów wyborczych!

OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW: Anna Hałas i Marian Czubek w II turze wyborów

05-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)