REKLAMA
VIVO

Letnie ślizgawki na lodzie

SANOK / PODKARPACIE. Jak co roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku przygotował ciekawą ofertę wakacyjną. Już 7 lipca rusza pierwsza letnia ślizgawka na lodzie.

Tradycją stały się letnie ślizgawki w hali widowiskowo-sportowej „Arena Sanok”. Ta popularna w zimie forma rozrywki, w Sanoku dostępna jest i w lecie. W upalne dni to dobry sposób na schłodzenie, gdyż w hali temperatura powietrza wynosi 12-14 stopni Celsjusza. Trudno się dziwić, że wielbicieli tej formy rozrywki nie brakuje. Na lód jednorazowo może wejść ok. 350 osób.

Ślizgawki będą się odbywać w systemie weekendowym, bowiem na co dzień na sanockim lodzie trenują sportowcy. MOSiR, wzorem roku ubiegłego, planuje zorganizowanie tzw. „ślizgawek junior”. Ich celem jest zapewnienie większego bezpieczeństwa osobom, które do tej pory nie jeździły na łyżwach lub dopiero się uczą, bo właśnie z myślą o nich są planowane.

Dla tych, którzy wolą jazdę na rolkach sanocki MOSiR przygotował tor, który w zimie jest pokryty lodem, zaś w lecie staje się „rolkowiskiem”. Można z niego korzystać przez cały tydzień od 8.00 do 14.00, warunkiem jest oczywiście sucha nawierzchnia i wcześniejsza rezerwacja.

MOSiR ma także do dyspozycji całą swoją dotychczasową infrastrukturę.

Agnieszka Frączek
Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Sanoku

02-07-2013
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.