REKLAMA
REKLAMA

Masz problem z parkowaniem? Przywiąż swój pojazd do znaku. O parkowaniu z przymrużeniem oka

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę e-mailową otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające pojazdy niekonwencjonalnie zaparkowane w Sanoku. Internauta Marcin akcję „Dbajmy o kulturę parkowania”, potraktował z przymrużeniem oka. Publikujemy przesłane przez pana Marcina zdjęcie.– Przesyłam bardziej humorystyczny przejaw kultury parkowania szeroko pojętych pojazdów. Właściciel tej „maszyny”, przeskoczył problem miejsc parkingowych, z jakim boryka się każdy sanocki kierowca –
pisze w mailu pan Marcin.


– Idąc chodnikiem nie ma jak się  zmieścić z wózkiem. Auta stoją na chodniku, tym bardziej na zakazie. Gdzie jest wtedy Policja, Straż Miejska? Rozumiem, że nie ma gdzie parkować i cały czas tych miejsc brakuje, ale pamiętajmy kierowcy to nie „święte krowy”. Istnieją też piesi, dla których powstał chodnik! – podkreśla w mailu Edyta, autorka zdjęcia.


– Tak parkuje Pan/Pani z kamienicy obok. Nie znajdzie miejsca na parkingu to parkuje na środku chodnika. W dniu w którym zrobiłam zdjęcie i tak ładnie jest zaparkowane. Można przejść chodnikiem. Z wózkiem, już nie ma takiej opcji niestety… – zaznacza pani Marta.


– Auto stało tak od godz. 9. Zdjęcie zrobione o godz. 14.15. Bo choć przejście jest możliwe. To sam fakt takiego parkowania pozostawia niesmak – komentuje pan Norbert.


– A obok parking pusty. Komentarz dodatkowy zbędny.


[contact-form-7 404 "Not Found"]

27-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)