REKLAMA
REKLAMA

Masz problem z parkowaniem? Przywiąż swój pojazd do znaku. O parkowaniu z przymrużeniem oka

SANOK / PODKARPACIE. Na skrzynkę e-mailową otrzymaliśmy kolejne zdjęcia przedstawiające pojazdy niekonwencjonalnie zaparkowane w Sanoku. Internauta Marcin akcję „Dbajmy o kulturę parkowania”, potraktował z przymrużeniem oka. Publikujemy przesłane przez pana Marcina zdjęcie.– Przesyłam bardziej humorystyczny przejaw kultury parkowania szeroko pojętych pojazdów. Właściciel tej „maszyny”, przeskoczył problem miejsc parkingowych, z jakim boryka się każdy sanocki kierowca –
pisze w mailu pan Marcin.


– Idąc chodnikiem nie ma jak się  zmieścić z wózkiem. Auta stoją na chodniku, tym bardziej na zakazie. Gdzie jest wtedy Policja, Straż Miejska? Rozumiem, że nie ma gdzie parkować i cały czas tych miejsc brakuje, ale pamiętajmy kierowcy to nie „święte krowy”. Istnieją też piesi, dla których powstał chodnik! – podkreśla w mailu Edyta, autorka zdjęcia.


– Tak parkuje Pan/Pani z kamienicy obok. Nie znajdzie miejsca na parkingu to parkuje na środku chodnika. W dniu w którym zrobiłam zdjęcie i tak ładnie jest zaparkowane. Można przejść chodnikiem. Z wózkiem, już nie ma takiej opcji niestety… – zaznacza pani Marta.


– Auto stało tak od godz. 9. Zdjęcie zrobione o godz. 14.15. Bo choć przejście jest możliwe. To sam fakt takiego parkowania pozostawia niesmak – komentuje pan Norbert.


– A obok parking pusty. Komentarz dodatkowy zbędny.


[contact-form-7 404 "Not Found"]

27-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)