REKLAMA
REKLAMA

Mężczyzna prowadził samochód mając prawie 2 promile alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Policjant z Posterunku Polji w Zagórzu po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierującego. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, który podczas badania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę około godziny 4 nad ranem policjant z Posterunku Policji w Zagórzu wracając ze służby jechał ul. Krakowską w Sanoku. W pewnym momencie zauważył zatrzymujący się na jezdni samochód marki Fiat. Funkcjonariusz zainteresował się tą sytuacją. Gdy podszedł do pojazdu wyczuł od kierowcy  woń alkoholu. Przybyły na miejsce patrol zbadał stan trzeźwości 37-letniego mieszkańca powiatu sanockiego. Badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Sanok

01-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)