REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Miasto sprzedaje działki budowlane na Białej Górze (FILM)

SANOK: Miasto sprzedaje działki budowlane na Białej Górze (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Malownicza okolica, bliskość natury, teren wolny od miejskiego gwaru i hałasu. Miasto Sanok przygotowało 17 działek na sprzedaż na Białej Górze. Działki przeznaczone do sprzedaży są różniej wielkości od 7 do 27 arów.

Jak na razie nie wiadomo jaka będzie ich cena. Podczas sesji zwrócono jednak uwagę na ład przestrzenny, który często w podobnych sytuacjach zostaje mocno zachwiany.
– Przepisy w tym zakresie są dość kulawe. Nie możemy zwykłymi decyzjami administracyjnymi zmuszać do takich czy innych inwestycji. Można to robić za pomocą planu zagospodarowania przestrzennego. Mieszkańcy chcieliby jednak aby było jak najmniej obostrzeń, chcieliby mieć jak największa swobodę w korzystaniu z tych działek – wyjaśnia wiceburmistrz Sanoka, Ziemowit Borowczak.

Działki przeznaczone do sprzedaży są uzbrojone. Na mocy decyzji o warunkach zabudowy, teren ten został przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Więcej ofert działek budowlanych na stronie :

Działki budowlane w Sanoku, Zagórzu i Bieszczadach

08-05-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)