REKLAMA

Teatr w SDK: „Mój boski rozwód” – zaproszenie rozdane!

SANOK. „Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, zabawne sytuacje, momenty zaskakujące, śmieszne i wzruszające sprawią, że popatrzycie na swoje życie zupełnie inaczej.

cena biletu -20 zł
Czas trwania: 90 min (bez przerw)

Autor: Geraldine Aron
Reżyseria : Grzegorz Mrówczyński
Obsada: Anna Demczuk

sprzedaż biletów w SDK od 21 stycznia
w godz.9.00-14.00, 16.00- 19.00

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

OPIS

Angela właśnie znalazła się na zakręcie: niespodziewanie opuścił ją mąż, który postanowił budować swoją lepszą przyszłość z o połowę młodszą Meksykanką, a dorosła córka wyprowadziła się z domu, by zamieszkać z kontrowersyjnym perkusistą. W monotonnym, ustabilizowanym i – jak się wydawało – całkiem szczęśliwym życiu Angeli rozpoczyna się nowa era i pojawia się cała seria ważnych i trudnych pytań: Czy istnieje niezawodny i sprawdzony sposób, by wyrwać się z zaawansowanego uzależnienia od mężczyzny? Jakie szansę na rynku matrymonialnym ma samotna dojrzała kobieta? Czy pies i telefon wystarczą, by na nowo odnaleźć szczęście i sens życia?

SDK
ul. Mickiewicza 24
38-500 Sanok
tel-fax.   013 463 10 42
www.sdksanok.pl

Jak zdobyć zaproszenie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres esanok@p24.pl z dopiskiem w tytule „Mój boski rozwód” zawierającą swoje dane – imię, nazwisko, numer telefonu
30-ta osoba, która wyśle wiadomość WYGRYWA jedno podwójne zaproszenie do SDK na w/w teatr!
Na e-maile czekamy do środy (13.02.br.) do godziny 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w godzinach 12.00 – 15.00.
Nie odebranie telefonu powoduje ze wygrywa kolejna osoba.

Udział jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie www.esanok.pl

ZAPROSZENIE TRAFIŁO DO PANI JUSTYNY KAMYK!

13-02-2013