REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie akwaparku w Sanoku, ale..? (FILM)

Nie będzie akwaparku w Sanoku, ale..? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy radni na minionej sesji zabezpieczyli 300 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na przeprowadzenie konkursu architektonicznego na Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe, jakie powstanie w Sanoku zamiast akwaparku.

– Konkurs architektoniczny zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w lutym bieżącego roku – mówił podczas sesji Rady Miasta, Ziemowit Borowczak.

Według koncepcji Urzędu Miasta Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe będzie przystosowane do potrzeb mieszkańców Sanoka i jego okolic. – Chcemy dostosować wielkość obiektu do możliwości finansowych miasta, a także do realnych potrzeb mieszkańców, jakie zostały nam zasygnalizowane – dodaje Ziemowit Borowczak.

Pomysł ten przypadł do gusty grupie radnych. – Pana słowa zabrzmiały dla mnie jak balsam – komentował wypowiedź wiceburmistrza. radny Maciej Drwięga.

W temacie inwestycji pojawiła się dyskusja, której prekursorem był radny Andrzej Chrobak, pytając się o sensowność funkcjonowania spółki, która będzie prowadzić inwestycję.

Więcej informacji w materiale filmowym.

17-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)