REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie akwaparku w Sanoku, ale..? (FILM)

Nie będzie akwaparku w Sanoku, ale..? (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy radni na minionej sesji zabezpieczyli 300 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na przeprowadzenie konkursu architektonicznego na Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe, jakie powstanie w Sanoku zamiast akwaparku.

– Konkurs architektoniczny zostanie ogłoszony najprawdopodobniej w lutym bieżącego roku – mówił podczas sesji Rady Miasta, Ziemowit Borowczak.

Według koncepcji Urzędu Miasta Wodne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe będzie przystosowane do potrzeb mieszkańców Sanoka i jego okolic. – Chcemy dostosować wielkość obiektu do możliwości finansowych miasta, a także do realnych potrzeb mieszkańców, jakie zostały nam zasygnalizowane – dodaje Ziemowit Borowczak.

Pomysł ten przypadł do gusty grupie radnych. – Pana słowa zabrzmiały dla mnie jak balsam – komentował wypowiedź wiceburmistrza. radny Maciej Drwięga.

W temacie inwestycji pojawiła się dyskusja, której prekursorem był radny Andrzej Chrobak, pytając się o sensowność funkcjonowania spółki, która będzie prowadzić inwestycję.

Więcej informacji w materiale filmowym.

17-02-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)