REKLAMA
REKLAMA

Niebezpieczny manewr 15 – letniego rowerzysty. Mercedes na betonowym mostku (ZDJĘCIA)

GOLCOWA / PODKARPACIE. W miejscowości Golcowa doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 15-letni rowerzysta prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W miejscowości Golcowa doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze po wykonaniu czynności ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 15-letni rowerzysta. Młody człowiek prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. W wyniku tego manewru rowerzysty kierujący samochodem odbił kierownicą aby uniknąć zderzenia i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie jego samochód zatrzymał się poza jezdnią, na betonowym mostku. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał obrażeń. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają brzozowscy policjanci.

źródło: KPP Brzozów

29-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)