REKLAMA
REKLAMA

Niebezpieczny manewr 15 – letniego rowerzysty. Mercedes na betonowym mostku (ZDJĘCIA)

GOLCOWA / PODKARPACIE. W miejscowości Golcowa doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 15-letni rowerzysta prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W miejscowości Golcowa doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze po wykonaniu czynności ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 15-letni rowerzysta. Młody człowiek prawdopodobnie włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem. W wyniku tego manewru rowerzysty kierujący samochodem odbił kierownicą aby uniknąć zderzenia i stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie jego samochód zatrzymał się poza jezdnią, na betonowym mostku. Na szczęście żaden z uczestników nie doznał obrażeń. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi.

Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają brzozowscy policjanci.

źródło: KPP Brzozów

29-04-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)