REKLAMA
REKLAMA

NIEPOKALANÓW 2013: I nagroda dla portalu esanok.pl w kategorii stron internetowych

SANOK / PODKARPACIE.  Miło nam poinformować, że portal esanok.pl otrzymał I nagrodę podczas XXVIII Międzynarodowego  Katolickiego  Festiwalu  Filmów i  I Multimediów  „NIEPOKALANÓW 2013”w kategorii: Strony internetowe nadające Msze św. na żywo.

Festiwal odbywał się w dniach od 11 do 14 kwietnia b.r.. Zakończenie  nastąpiło w dniu  11 maja b.r. w Niepokalanowie. Patronat nad festiwalem sprawował ksiądz kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski.

Na festiwal zgłoszono 158 filmów z 13 krajów: Białorusi, Filipin, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Izraela, Łotwy, Madagaskaru, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski, w następujących kategoriach: filmy fabularne, dokumentalne, edukacyjne, amatorskie i programy telewizyjne. Ponadto zgłoszono 42 programy radiowe, 20 programów multimedialnych, oraz strony internetowe.

W jury zasiadali: Paweł Woldan – przewodniczący, Antoni Zięba – wiceprzewodniczący o. Jacek Staszewski, Eugeniusz Jachym, Jurij Gorulow (Białoruś), Krystyna Młoduchowska-Dziob.

Portal esanok.pl został doceniony przez festiwalowe jury za prezentację lokalnych parafii poprzez transmisje na żywo Mszy Świętych:

www.esanok.pl/kamery_sanok/ w tym: Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku, Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku, Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Sanoku, Parafii w Niegłowicach, Parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku, Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Czaszynie i Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

II nagrodę w tej kategorii przyznano Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach www.milosierdzie.pl nadającego zarówno Msze św., jak i Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a III nagroda przypadła Kościołowi św. Augustyna w Cork (Irlandia) http://www.staugustinescork.ie/,
nadającemu również  wieczorne  powtórzenia zarejestrowanych Mszy św.

23-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)