REKLAMA
REKLAMA

NIEPOKALANÓW 2013: I nagroda dla portalu esanok.pl w kategorii stron internetowych

SANOK / PODKARPACIE.  Miło nam poinformować, że portal esanok.pl otrzymał I nagrodę podczas XXVIII Międzynarodowego  Katolickiego  Festiwalu  Filmów i  I Multimediów  „NIEPOKALANÓW 2013”w kategorii: Strony internetowe nadające Msze św. na żywo.

Festiwal odbywał się w dniach od 11 do 14 kwietnia b.r.. Zakończenie  nastąpiło w dniu  11 maja b.r. w Niepokalanowie. Patronat nad festiwalem sprawował ksiądz kardynał Kazimierz Nycz, metropolita warszawski.

Na festiwal zgłoszono 158 filmów z 13 krajów: Białorusi, Filipin, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Izraela, Łotwy, Madagaskaru, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski, w następujących kategoriach: filmy fabularne, dokumentalne, edukacyjne, amatorskie i programy telewizyjne. Ponadto zgłoszono 42 programy radiowe, 20 programów multimedialnych, oraz strony internetowe.

W jury zasiadali: Paweł Woldan – przewodniczący, Antoni Zięba – wiceprzewodniczący o. Jacek Staszewski, Eugeniusz Jachym, Jurij Gorulow (Białoruś), Krystyna Młoduchowska-Dziob.

Portal esanok.pl został doceniony przez festiwalowe jury za prezentację lokalnych parafii poprzez transmisje na żywo Mszy Świętych:

www.esanok.pl/kamery_sanok/ w tym: Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku, Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Sanoku, Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Sanoku, Parafii w Niegłowicach, Parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku, Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Czaszynie i Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

II nagrodę w tej kategorii przyznano Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach www.milosierdzie.pl nadającego zarówno Msze św., jak i Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a III nagroda przypadła Kościołowi św. Augustyna w Cork (Irlandia) http://www.staugustinescork.ie/,
nadającemu również  wieczorne  powtórzenia zarejestrowanych Mszy św.

23-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)