REKLAMA
REKLAMA

Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję drogową

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. 21-letni mieszkaniec Leska, który ubiegłej nocy spowodował groźną kolizję w Średniej Wsi, z obrażeniami trafił do leskiego szpitala. Drugiemu kierowcy uczestniczącemu w zdarzeniu na szczęście nic się nie stało. Policjanci podejrzewają, że sprawca kolizji spowodował ją będąc pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę około godz. 3. Jak ustalili policjanci, 21-letni mieszkaniec Leska, jadąc skodą felicją przez Średnią Wieś, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadące z przeciwka audi prowadzone przez 19-letniego kierowcę. Funkcjonariusze straży pożarnej wyciągnęli 21-latka z uszkodzonej skody, następnie został on przetransportowany do szpitala.

Zarówno policjanci, jak i udzielający pomocy ratownicy czuli od poszkodowanego mężczyzny alkohol. Funkcjonariusze pobrali od niego krew, której badanie potwierdzi, ile alkoholu miał w organizmie w chwili wypadku. Młody kierowca przyznał się policjantom, że w wieczór poprzedzający zdarzenie pił alkohol. Nieodpowiedzialny kierowca za swój czyn odpowie przed sądem.

źródło: KPP LESKO

11-03-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)