REKLAMA
REKLAMA

Noce i dnie kultury pogranicza polsko-słowackiego. Podziękowania powiatu sanockiego (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Powiat Sanocki dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji projektu  „Noce i dnie kultury pogranicza polsko-słowackiego”.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych słowackich partnerów: szczególnie Agencji Rozwoju Regionalnego Svidnik oraz miasta Svidnik, Słowackiego Związku Pszczelarskiego Oddział w Svidniku, Podstawowej Szkole Artystycznej w Svidniku. Dziękujemy też: Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, Muzeum Historycznemu w Sanoku i Państwowej Szkole Muzycznej w Sanoku.

 

W ramach projektu zrealizowaliśmy:
Bartnika Ziemi sanockiej i Noce Kultury Galicyjskiej, warsztaty pszczelarskie na Słowacji, prelekcje poświęcone dziedzictwu kulturowemu, ekologii i pszczelarstwu w Ziemi Sanockiej. Zorganizowaliśmy konkursy wiedzy o powiecie i koncerty muzyczne z różnych dziedzin m.in. muzyki klasycznej , jazzu oraz koncert „Melodie Niemena”. Uczestniczyliśmy w Świecie Miodu, Dniach Svidnika i Święcie Pieroga w Svidniku. We wszystkich imprezach z naszym udziałem wzięło udział ponad 10 000 osób. Informacja o naszych działaniach dotarła do przynajmniej 50 000 tys. osób.

Projekt „Noce i Dnie Kultury pogranicza polsko-słowackiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.


28-10-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook